Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, vagy csak én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés

Barátom majdnem minden hétvégén legalább szombaton bulizni megy. Nem az zavar, hogy ilyenkor nem velem van, mert én vidéki vagyok, és ilyenkor hazalátogatok, de nekem ez nagyon sok. 3 hónapja vagyunk együtt, még soha nem láttam ilyen állapotban, kicsit aggódom is, hogy ittasan mennyire tartja a határokat.

Tudom magamról, hogy elég sok mindent túlagyalok, ezért nem is említem neki, de kíváncsi vagyok mást ez zavarna-e. Egyébként ő 23 éves.


2014. jan. 12. 13:41
 1/6 ASOT ***** válasza:

Ő bulizni megy te meg haza.

Ezek szerint nincs túl nagy bizalom.

De a legjobb lenne ha néha közösen is elmennétek valamerre.

Az a gond h közös programotok nincs.


Alapjába véve túlhisztized kicsit.


De nem tudom, nem lehet megoldani, hogy néha te is elmenj vele, meg néha ő is elmenjen veled haza??

2014. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megcsal
2014. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
egyszer egyszer elmehetnél vele és akkor vagy megnyugszol h milyen amikor bulizik vagy megtudod.
2014. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hívni még egyszer sem hívott, lehet ez is a gondom igazából. Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 12. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem nem érdekelne, oda megy ahova akar. Nekem olyan barátom van akiben megbízom.
2014. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben,és amiatt agyaltam,mert sosem voltunk együtt el,hogy láttuk volna hogyan viselkedik a másik buliban.Ha egyszer elmentünk volna,akkor másképpen fogtam volna fel.
2014. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!