Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem tart semerre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tart semerre a kapcsolatom, vagy "rosszul érzem"?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, főiskolára járok, mellette most szerzem meg épp a 2. szakmámat is. Barátom velem egyidős és 3 éve vagyunk együtt. Azt vettem észre,hogy manapság az összes 20 éves barátnőm,ismerősöm el van jegyezve, boldog kapcsolatban él, és az ő ismerősei is 20-25 évesen mind jegyben járnak. Unokatesóm,aki szintén velünk egyidős még csak gondolkodik, hogy megkérje barátnője kezét 1,5 év után. A lány már hónapok óta vele,és a szüleivel lakik.

És akkor ott van a mi kapcsolatunk, a heti 1-2 talival, heti 1 szexuális együttléttel, és úgy érzem,hogy ez 3 év alatt semmit sem változott, és talán nem is fog!

Annyira egyedül érzem magam ettől! Mit tehetnék?



2014. jan. 12. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, hogy változtatni kellene.. Érett nő vagy elméletileg kicsit használni kéne az eszed.. Másrészt ha a ti ketten nem tudjátok megoldani mi itt nem tudunk segíteni és úgy tűnik hogy marhára nem működik a kapcsolatotok.
2014. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

Régen rossz ha csak az eljegyzéstől éreznéd biztonságban magad. Ez nem egy kötelező dolog. eljegyez ha mejd úgy érzi.

Ezt ne sürgesd soha.


Tanultok mindketten, még nem dolgoztok, majd ha suli befejezve és dolgoztok akkor jöhet az összeköltözés és ezzel együtt jár elvileg a több szex is.


Amúgy nincs is rá több idő, messzebb laktok egymástól?

2014. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
5 km-re lakunk egymástól, és ő csak heti 3x jár suliba esténként, többi nap dolgozik!
2014. jan. 12. 15:15
 4/9 ASOT ***** válasza:

És ha ez által elfárad?

mondjuk 5 km az lófas...z.


Nem tudom mond ezt így el neki ugyanezt és meglátod mi lesz a válasz rá.

2014. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor nyilván velem van a baj,hogy heti 6 napot ülök suliban reggeltől estig és még mindig igénylem,hogy többet foglalkozzon velem, és nem vagyok fáradt!

Köszönöm a választ!

2014. jan. 12. 15:19
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

ne az határozza meg a kapcsolatotok milyen a környezetedben lévőké....

először talán változzon a suli meg a munka, egyebek, aztán költözzetek össze.

Ha úgy működik:mehet a többi is.

2014. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Azt írod heti 3 nap suli és mondjuk 3 nap munka. Ő is elfáradhat.

ezaz időszak az emberek életében nem minden percben , minden nap a kapcsolatokról szól.

Te is szoktál menni hozzá?

Ez egyoldalú vagy kétoldalú kapcsolat??


Szerintem kicsit felfújod talán....

2014. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eygszer ő jön a héten (autóval), egyszer én megyek (busszal) .

Igen, lehetséges, hogy csak felfújom és csak rosszul esik,hogy másoknak milyen jó!

2014. jan. 12. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te nagyon hisztis vagy!

Ne másokból indulj már ki!

Ezzel a gondolkodással te nem egy 22 éves nő vagy.

Hanem egy 22 éves óvodás!

2014. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!