Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem. Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk!fél éve ismerem,de nagyon hamar nagyon jó barátságba kerültünk!megbízunk egymásban, és megvan bennünk a közös "hang".Én már elmondtam neki, hogy szeretem, de ő a barátságot ajánlotta fel.Én belementem, mert szerintem ő sem közömbös iránta,és később is kialakulhat a szerelem.Mostanában olyan furcsa, mintha ő akarná a dolgot, mert apró jeleket küld, amit nem tudom, lehet h én értem félre.de mostanában amikor nála vagyok néha megsimogat,meg mindig mosolyog rám, nagyon jól elvagyunk.És mindezt úgy hogy tudja, hogy szerelmes vagyok belé.
2009. dec. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátságból is kialakulhat szerelem. Azért mondta, amit mondott, hogy ne bántson meg, mert nagyon valószínű, hogy kedvel téged, de még nem érzi azt, amit te. Lehet neki sokkal több idő kell ahhoz, hogy kialakuljon benne a szerelem. Egy szerelmi vallomáson nem tud az ember csak úgy túllépni, sokszor ott motoszkál az emberben, szóval még bármi lehet. Ha azt mondod, hogy jelzéseket küld feléd, akkor bizakodhatsz. Próbáld meg kiszedni belőle, hogy mit érez irántad. Remélem tényleg jól értelmezed a jeleket és összejöttök. Sok sikert!
2009. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudom felhozni. Tizenévesen mi egy baráti társaságba jártunk a testvéremmel. Az ő legjobb haverjával én is nagyon jó barátságba kerültem, úgyhogy 3-an mentünk mindig mindenhova. Ebből a nagyon jó barátságból hamarosan szerelem lett. Nekünk kimaradt az a "rózsaszín ködös" korszak, mert mi már annyira ismertük egymást. Lehet pont ezért vagyunk együtt már 11 éve. Azóta összeházasodtunk, gyerekünk van, de még mindig jó barátok is vagyunk.
2009. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges a rizsa, a válasz: IGEN
2009. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kutyából kutya...lehetséges?
2009. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze...de azért vigyázz,mert a szerelem elmulhat a barátság nehezebben! nekem volt általánosban 4 évig egy legjobb barátom,és megszerettük egymást! nem akartam járni vele mert féltem ha szakitanánk a barátság is elmulna! és hát igazam volt,sajnos belementem,jártunk egy hónapot és szakitottam,mert nekem jobban megfelelt barátnak! és öt nagyon megbántottam! 1 hétig nem jött suliba,bántotta a dolog,aztán beszélgettünk,és egy darabig probáltunk barátok maradni,de nem volt már olyan ... és megszünt minden! most egy társaságban vagyunk mert a szerelmem haverja de mi nem nagyon beszélünk most sem
2009. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!