Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ez neked vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ez neked vagy csak én látom így a dolgokat?!

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Én nagyon szeretem és szerelmes is vagyok belé.Ő viszont nem szerelmes,de őt nem is érdekli ez a téma,h szerelmes legyen.De egyszer szerelmet valót,de utána kiderült,h mégse ugy volt.:S:S De ő azt mondja nekem,h még senkit se szeretett ennyire mint engem.De nekem viszont nagyon fontos,mert szerintem úgy normális egy kapcsolat,ha az elején meg van a szerelem és ez elmúlik és utána szeretetté válik.nem??? vagy én látom hülyén a dolgokat???

Mondtam is neki,h majd hiányozni fog neki azaz érzés,aztán majd keress mást....én meg ezt nem akarom....:(

Szerintetek így van értelme a kapcsolatnak???

Köszönöm a válaszokat előre is:)

Ja és mind a ketten 18évesek vagyunk.


2009. dec. 1. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor szomorú vagyok meg sírok is ez miatt!:(

Neki fontosabb a szeretet,mert a szerelem elmúlik. Ez így is van,de ha nincs szerelem akkor az milyen???

Nem szeretem az egy oldalúságot.....:(

2009. dec. 1. 14:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, teljesen igazad van abban, hogy szerelem után következik a szeretet, viszont 18 évesek vagytok, a lányok ilyen téren hamarabb érnek, hidd el idővel ő is kimondja majd, hogy szerelmes, csak még kicsit várat magára. :)
2009. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sokkal érettebbek vagyunk mind a ketten belsőleg is külsőleg is:)

Azért nem értem....meg velem tervezi a jövőjét,de így???:S

2009. dec. 1. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet valaki érett ember, de nem biztos, hogy az érzelmek kinyilvánítására is érett. Ez nem baj, szóval nem jelenti, hogy ő bármivel is gyerekesebb lenne vagy bármi, egyszerűen csak ilyen, ezer meg egy ilyen ember van. Az én párom is későn vallotta be nekem, hogy szerelmes belém :) Pedig mi 20-on túl voltunk. Nem kell félned és sírnod. Persze mást mondanék ha már ti is huszonévesek lennétek és 1 éve tartó kapcsolatról beszélnünk, de a leírtak alapján nem kell félned. Ha veled akarja leélni az életét szeret. Olyan nincs, hogy nem akar szerelmes lenni, ez egy olyan dolog, amit nem nagyon lehet irányítani, szóval be fogja vallani :)
2009. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a kapcsolatnak. Nem kellessz neki és kész. De ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor hajrá, loholj utána. Am 1et jó ha tudsz. Ha egy férfi azt mondja h én is szeretlek, az kb annyit jelent h mikor fekszünk már le. Nah további sok sikert bb
2009. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!