Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéveseknek mi a jóistené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéveseknek mi a jóistenért játszanak kapcsolatosdit?

Figyelt kérdés
Baromira nem nekik való. Annyira sötét mind, hogy rossz olvasni. De ők annyira érettnek és felnőttnek érzik magukat attól, hogy van valakijük, hogy az eszem megáll. Minek nekik egyáltalán ilyen dolgokkal foglalkozni? Gyakran még a felnőtteknek is gondot okoz egy kapcsolat, nemhogy egy 12-17 éves gyereknek.
2014. jan. 12. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
Pedig létezik! Nekem 15-17 éves koromig volt és nagyon szerettük egymást. Bár jobban örülnék ha most lenne egy olyan kapcsolatom azóta sem éreztem azt az érzést. Sok értelme tényleg nincs mert úgy sem fognak együtt maradni de még is szerintem az emberek nagy része vágyik rá. Na meg az érzéseket nem lehet irányítani!
2014. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
77%
gondolom te vagy a gyerek az utolsó padból, aki mindig egyedül ült és meg se szólalt egész nap.
2014. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim válasza:
54%

rohadtul letezik gyerek szerel max nem olyan komoly :)<3

neked nem volt tini korod ?

2014. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező.... te..... nem is tudok többet mondani :D
2014. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Nem ültem az utolsó padban egyedül és nagyon is volt gyerek korom. Mivel én 14 éves koromig még játszottam és aztán csak a foci érdekelt, nem ilyen divatkapcsolati szarakodás. Már akkor is kiröhögtem az évfolyamtársaimat, akik ott sírtak, hogy mennyire szeretik X-et, közben meg azt sem tudják, mit jelent szeretni. :))) Ugyanis következő héten már másba volt halálosan szerelmes.
2014. jan. 12. 17:52
 16/64 anonim ***** válasza:
54%
nem létezik mi te gyökér szar én 17éves vagy a barátnőm is már lassan hogy 3éve együtt vagyunk és tökéletesen jol kijövünk egymással.........
2014. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
16: inkább koncentrálj a tanulásra, mert a nyelvtan borzasztóan megy, te anyaszomorító.
2014. jan. 12. 17:53
 18/64 Költőnő? ***** válasza:

attól h neked nem volt; még létezik tiniszerelem.

Nekem sem volt még egyben egy millióm, de tudom, h létezik.

Nem a szerelemmel van baj meg a kapcsolatokkal, hanem azzal, h hamarabb akarnak felnőtt dolgokat csinálni, minthogy fejben valóban megérnének rá.

Tisztelet a kevés kivételnek.

2014. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

"Tisztelet a kevés kivételnek."


Nincs kivétel. Ebben a korban semmiképp.

2014. jan. 12. 17:55
 20/64 anonim ***** válasza:
72%
Irigykedünk-irigykedünk?? Zavar, hogy olyan gondtalanok vagyunk? Eltaláltam? De bizonyára Te, kedves kérdező teljesen kiegyensúlyozott párkapcsolatban élsz egy pont hozzád illő nővel akivel valószínűleg majd leéled az egész életedet. Mi egyéb lehet erre a bizonyíték, minthogy ott ülsz görnyedve a számítógéped előtt és ahelyett, hogy a barátnőddel törődnél itt lököd ezt az unalmas sablon dumát, hogy "így a fiatalok,úgy a fiatalok". Gratulálok! Egy 16 éves éretlen, béka segge alatti, "kapcsolatosdit" játszó, nem is tudom milyen lény voltam. ;)
2014. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!