Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéveseknek mi a jóistené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéveseknek mi a jóistenért játszanak kapcsolatosdit?

Figyelt kérdés
Baromira nem nekik való. Annyira sötét mind, hogy rossz olvasni. De ők annyira érettnek és felnőttnek érzik magukat attól, hogy van valakijük, hogy az eszem megáll. Minek nekik egyáltalán ilyen dolgokkal foglalkozni? Gyakran még a felnőtteknek is gondot okoz egy kapcsolat, nemhogy egy 12-17 éves gyereknek.
2014. jan. 12. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom milyen ma "gyereknek" lenni.

Hétköznapokon folyton szidnak, diszkriminálnak és terrorizálnak a kedves osztálytársaid. Ha mázlid van akkor te teszed mindezt és észre sem veszed magad. Mindenki jópofizik azután a háta mögött kibeszélik egymást. A közösségi oldalak életében aki nem kap min. 50 tetsziket meg nincs photo shoppolt csücsörítős képe az nem létetik. Ha nem vagy fent valami portálon detto nem létezel.

Mázlim hogy egy "szellem" vagyok. No facebook meg stb.

2014. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
51%

:DDD biztos azért nem volt gyerekkori szerelmed, mert dagadt g..i voltál, nem kellettél senkinek:D:D

egyébként, 16vagyok, több mint 2(!) éve van már barátnőm, ő úgyszint 16 éves, kijövünk egymással, van időnk a másikra, a barátokra, tanulásra. egyedül matekból leszek most 4-es, többi szín ötös. tehát, akkor mi is a problémád? attól mert mi 'tizenévesek' elég fiatalok vagyunk, attól nekünk is jól esik néha-néha egy szeretlek szó, egy ölelés, egy kis séta kettesbe. neked ez nem adatott meg, van ilyen .

nyugodtan le lehet pontozni ;D

2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
53%
Hát már ne is haeagudj kérdező, de te az a tipikus begyepesedett fantáziátlan ember vagy. Nem létezik mi? :D a szüleim 16 évesen kezdtek járni képzeld már. Az egy dolog hogy későn érő típus vagy aki tizen évesen még azt hitte a gólya hozza a gyereket, de ez a generáció már jóval hamarabb ér meg. Természetesen nem a primitív kis 13 évesekre gondolok, akiknek az egész este a bulizásról szól és nincs jobb dolguk mint a szüleik pénzét költve leinni magukat a sárga földig. A korosztály értes képviselőire céloztam.
2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ő se lehet több azoknál, akiket szapul. Amúgy meg miért zavar téged ez? Senki nem kényszerít rá, hogy a közelükben legyél. Az ilyen haterek menjenek a Tiszába és próbálják ki jó-e mentőmellénynek a blokktégla.
2014. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Mire legyek irigy? Arra, hogy egy 16 éves azt hiszi magáról, hogy egy érett felnőtt? 5 év múlva sírva fogsz magadon röhögni, hogy milyen ostoba voltál.
2014. jan. 12. 17:59
 26/64 A kérdező kommentje:

"mert dagadt g..i voltál, nem kellettél senkinek"


Az egész tini koromat a sportnak szenteltem, de nyilván dagi voltam.


"jól esik néha-néha egy szeretlek szó"


Akkor vedd fel mp3-ra és hallgasd, amikor hiányzik. Istenem, micsoda szavakat használsz. Olvass kevesebb Oravecz Nórát, mert krv gáz vagy. Azt se tudod még, hogy mit jelent szeretni.

2014. jan. 12. 18:02
 27/64 Költőnő? ***** válasza:

vhol vmikor pedig elkezdődik ez...

és nem baj, ha nem 20 évesen kezd az ember csajozni, mert akkor jön a csúnya tapasztalathiány, és a sírás.

Nem kell kiröhögni a másikat. Mki úgy teszi, ahogy jónak látja.

Te másképp szocializálódtál. Ennyi.

2014. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

"5 év múlva sírva fogsz magadon röhögni, hogy milyen ostoba voltál."


Mi már most mindannyian sírva röhögünk rajtad, hogy milyen ostoba vagy

2014. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy szürkeállományod akkor rájössz miért nem kellett volna ezt kiírni. Szívesen elmondanám de szeretném ha te jönnél rá.
2014. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
szerintem természetes dolog, hogy fiatal korunkban kipróbáljuk magunkat több párkapcsolatban is, hogy mire elérkezik az igazi, tudjuk, mit hogyan kell helyesen csinálnunk...
2014. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!