Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéveseknek mi a jóistené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéveseknek mi a jóistenért játszanak kapcsolatosdit?

Figyelt kérdés
Baromira nem nekik való. Annyira sötét mind, hogy rossz olvasni. De ők annyira érettnek és felnőttnek érzik magukat attól, hogy van valakijük, hogy az eszem megáll. Minek nekik egyáltalán ilyen dolgokkal foglalkozni? Gyakran még a felnőtteknek is gondot okoz egy kapcsolat, nemhogy egy 12-17 éves gyereknek.
2014. jan. 12. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 ASOT ***** válasza:
83%
Nem kell valakinek egy íróasztal vagy egy közepes szekrény? Elég olcsón adom!
2014. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
a kérdező frusztrált és visszagondol a gyerekkorára, hogy nem élt át ilyen kapcsolatokat és most ezen rágódik, mert még mindig magányos, mert nem tud a másik felé normálisan közeledni
2014. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

"és nem baj, ha nem 20 évesen kezd az ember csajozni, mert akkor jön a csúnya tapasztalathiány"


Én nem 13 évesen kezdtem el felnőtteset játszani mégis tudtam, hogy attól nem lesz terhes a lány, ha leszop, tudtam, hogy nincs olyan kérdés, hogy mikor csókolhatom meg, illetve, hogy mit kell mondani neki, ha meg akarom ismerni, valamint mertem előtte meztelenkedni.

Most csak így szemezgettem az utóbbi kérdések problémáiból.

2014. jan. 12. 18:06
 34/64 anonim ***** válasza:
Mennyiért árulod Asot? :)
2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a kérdező arra számított-e hogy majd az emberek neki adnak majd igazat, vagy csak szimplán gyökér, és szereti az igazát bizonygatni. bárki szerelmes lehet, mert te sportoltál ( ahogy itt hangoztatod ) akkor már biztos értél el valamiféle eredményt, abban a sportágban, amit kedveltél, csináltál. vagy nem jött össze, és most bánod, hogy nem volt kapcsolatod, és nincs tapasztalatod.. sorry
2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

Annyira felsőbbrendű a kérdező, hogy leáll egy rakás általa hülye gyereknek nevezett éretlen emberrel...

Hmmm, és akkor nem vagy gyerek ugye? Egy gyerek pattog ilyen piti dolgokon, egy gyerek áll le ilyenekről vitázni és egy gyerek nem hajlandó elfogadni más igazát.

Szóval ki is az éretlen kedves kis zöld barátom?

2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 Költőnő? ***** válasza:

figy az én gyerekkoromban is voltak kérdések (hülyék, relevánsak) egyaránt , csak nem volt ilyen elterjedt a net, pc meg kb minden 5. háztartásban volt.

Kérdések most is ugyanúgy vannak, több eljut hozzánk a webnek köszönhetően, de én azért óvva intenélek attól, h egy site alapján messzemenő következtetéseket vonj le.

2014. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

"nem volt kapcsolatod, és nincs tapasztalatod.. sorry"


Te olvasol is vagy csak a billentyűzetet koptatod? Ja, és nem menő angol szavakkal megtölteni a mondatot. 10 éve még talán az volt. De akkor te még taknyos hülye gyerek voltál.

2014. jan. 12. 18:10
 39/64 ASOT ***** válasza:
100%
Najó, mond meg melyik volt az a szemét aki összetörte a szíved, megverjük elintézzük neked!
2014. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Te meg még apád perverz gondolataidban se léteztél, mert hogy 18nál nem vagy több az ziher.

Amúgy figyelitek milyen ideges a kis hater?:D

2014. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!