Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéveseknek mi a jóistené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéveseknek mi a jóistenért játszanak kapcsolatosdit?

Figyelt kérdés
Baromira nem nekik való. Annyira sötét mind, hogy rossz olvasni. De ők annyira érettnek és felnőttnek érzik magukat attól, hogy van valakijük, hogy az eszem megáll. Minek nekik egyáltalán ilyen dolgokkal foglalkozni? Gyakran még a felnőtteknek is gondot okoz egy kapcsolat, nemhogy egy 12-17 éves gyereknek.
2014. jan. 12. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
A gondtalan lény vagyok megint. Miért fáj az, hogy másnak jó? Magammal tolok ki nem? Akkor? Tök kedves vagy, hogy szeretnél jobb útra téríteni, hogy ne legyek ilyen fellengzős, immorális, képmutató, szar alak, de én rettentő boldog vagyok így is. Szerintem boldogabb mint te. Nem hiszem, hogy az életkor számít ebben az érettség kérdésben. De én nem akarlak meggyőzni téged, nem is tudnálak. Meg mi értelme lenne? Nem? Szerintem is, halál reánk és minden boldog kamaszra! És éljetek ti boldogtalan , céltalan megkeseredett ISTENEK! ;)
2014. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Asot. Én inkább őt verném meg. Èrtetlen, gyerekes, provokatív, diszkrimináló.
2014. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
mi ez a töcskörészés?
2014. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

mekkora egy csicska ez a kérdező:D AZ EMBERISÉG SZÉGYENE, KI VAGY TE? VERÉB. mindenkiél többre tartod magad.. ismeretleneknek itt név nélkül pofázol. nincs igazad, fogd fel. igaz, mert jelzi a helyesírási hibákat a gép, azért írsz helyesen, nem azért mert olyannyira hű de okos lehetsz.

(mindjárt azzal vág vissza, hogy ő biztos nem, hanem inkább én:D)

de egyébként szerintem nálad tényleg bajok vannak. nekem az jutott eszembe, hogy anyádék elhagytak, és valami bizonyítási kényszered van. kezeltesd magad

2014. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigy vagy, mert 30 éves létedre még nemvolt senkid!
2014. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

"mert jelzi a helyesírási hibákat a gép, azért írsz helyesen"


Látod, te még úgysem tudsz helyesen írni, te retardált. Nincs igazam? Egyből betámadt az összes önbizalomhiányos tini.

2014. jan. 12. 18:17
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig hisztizel még? Holnap suli, nehogy megint éjfélig recskázz, mert apu eldádáz, ha lekésed a buszt.
2014. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
hoppá, kukkolsz minket? vagy honnan a f a szomból tudod, hogy folyamatosan 'sírunk' mi 'gyerekek' ?
2014. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 ASOT ***** válasza:

Egyébként mi a fő probléma? Igazából rosszul érintett valami téged a napokban, vagy ez gyerekkorodra vezethető vissza?

Illetve a hirtelen felindulásaid oka az pontosan mi?

Mitől jutottál el odáig, hogy ezt kiírd így magadból, pont a mai napon, és hogy ebből egy végeláthatatlan vitát folytass?

2014. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Nem kell kukkolni, a Facebook és a gyk mindent elárul, mert amilyen debilek vagytok szétkörtölitek az összes kínotokat.
2014. jan. 12. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!