Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Tudom nagy butaság, de nem tudom kordában tartani az érzéseim!? Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt párommal, van egy 1 éves lányunk. Előző kapcsolatomból kiléptem, mivel megcsaltak. Jelenlegi párom, lányunk születése után nem sokkal más lány után kacsintgatott (elvileg nem volt semmi köztük) Bocsánatot kért, nem lesz ilyen többet stb. Szerintem nem is jut már eszébe, viszont én nem bízok benne. Már ha meghallom hogy hívja egy nő (idősebb kolléga) már akkor ideges vagyok és féltékenykedek. Egyszerűen nem bírok elviselni egy nőt se a közelébe, mindenkiben azt látom, hogy bántani akar engem és elvenni tőlem a párom. Senkiben nem bízok és szerintem ezt nem sokáig fogja már tűrni a párom. Ezek mellé társul még hogy gonosz, undok vagyok mindenkivel, annyira nem akarom a csalódást.
2009. dec. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
pszichológus. Csodákra képes ;)
2009. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos erre se pénzem, se időm. Meg nem hiszem hogy ez olyan dolog amivel orvoshoz kellene fordulni. De azért köszi.
2009. dec. 1. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedj nyugtatót :D Am is ha ilyen vagy, minek kell neked egy kapcsolat? Jaa és ha magadra nincs időd, akkor ne is várjál csodákat. Nem a mesében élünk, Andersen már rég meghalt...
2009. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hello.Ne figyelj mások véleményére.Attol,hogy más nö,hogy hivja a párodat abban még nincsen semmi sem.A szilárd kapcsolatok alapja a bizalom.De szerintem probáljál több idöt beszélgetni a pároddal.Több idöt eltölteni vele.
2009. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért rúgtok bele egy tanácstalan, bajban lévő emberbe? Párom heti 6 napot, napi 15 órát dolgozik. Nem tudunk sokat együtt lenni.
2009. dec. 1. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan én még csak 18 éves vagyok,de hasonló problémám volt.Azért ideges lettem,ha a barátom a fiatal töritanáráról beszélt.Azthittem h majd beleszeret és elhagy.Na de a lényeg: meg kellett oldanom ezt a problémát,különben tönkrement volna a kapcsolatom végleg.1 hétre szakított velem a barátom.Pokoli érzés volt,főleg,mert én tehettem az egészről.Én azt csináltam abban az 1 hétben,hogy 1 hétig, reggel és este bevettem 1 gyógynövény alapú nyugtatót.Ezután már csak nappal szedtem.Végül magne b6ot szedtem.Ezeken kívül pedig nagyon erősen elhatároztam,hogy nem teszem tönkre a kapcsolatomat alaptalan elképzelések miatt.

Remélem Neked is sikerülni fog!Sok sikert!

2009. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer megcsaltak, másodszor meg "csak" majdnem. Szerintem jogod van féltékenynek lenni, elvégre ha már kétszer átvertek, szerelem ide, szerelem oda, azért egy kicsit mégiscsak csalódhattál... Lehet hogy azt gondolod, hogy te már nem is vagy neki elég jó... ( most csak filozofálgatok!) A legfontosabb az lenne, hogy elhitesd magaddal (és ha szerinted nem alaptalanok a félelmeid, akkor vele is), hogy te vagy a legtökéletesebb partner a számára.

Nemsokára itt a szilveszter. Nem szeretnétek egy nagyobb bálba/valami komolyabb összejövetelre elmenni együtt? Választanál egy csinos ruhát, elmennél a fodrászhoz, esetleg felkerülhetne egy profibb smink is, a pici lányt "lepasszolnátok" a nagyihoz, te pedig ragyoghatnál a párod oldalán. És a ragyogást nem csak ő venné észre, hanem más férfiak is. Szerintem igen csak boldog lenne a férjed, amikor látja, hogy mennyi hímnemű néz téged csillogó szemekkel. Legyezgetné a büszkeségét rendesen ;)

Lehet hogy gagyi az ötlet, a lényeg csak az,(ahogy már fentebb is írtam), hogy elhitesd (főleg magaddal), hogy te vagy a leghozzáillőbb :)

Ha nagyon egyedien álltam hozzá a kérdésedhez és nem nyújtott túl sok segítséget a válasz, akkor bocsi :) De mindenképpen drukkolok nektek, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatotok! :)

L/17

2009. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem rossz az ötlet, 17 évesen nagyon okos dolgokat írsz :) Tényleg. Lehet meg is próbálkozom az ötleteddel. Köszönöm Neked is és mindenkinek.
2009. dec. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!