Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki komoly kapcsolat két ember között, kölcsönösen? Nekem ez mindig kimaradt

Figyelt kérdés
mire kell figyelni, hogy fenntartsd az érdeklődését valakinek? vagy mindenkinél más, egyéntől függ?
2014. jan. 13. 00:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hidd el rosszabb vmikor ha megtalálod, de nálad jóval idősebb, vagy fiatalabb és mondjuk szülők miatt nem tudsz vele együtt lenni, és tudod h Ő a lelki társad. De soha nem lehetsz vele együtt már. Én így jártam és 2 éve vagyok ebben a tudatban...
2014. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, en csak szexre kellek sorozatba azoknak akik megtetszenek...mindig más nő a jobb
2014. márc. 15. 19:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez van, kevesek vagyunk mint hóemberben a vérkeringés. :( Mellettem is max akor tartana ki a választottam ha kihalna a többi nő a földön.
2014. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!