Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlennek érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlennek érzem magam, hogy megmentsem a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve élek párkapcsolatban, és a barátom egy másik lány miatt kevesebbet akar velem találkozni, hogy "ne unjunk egymásra" címszó alatt... Most már annyira nagyon jóba lettek, hogy KETTESBEN akarnak horror filmet nézni. Most ezt én mire véljem? Akar a csajtól valamit a barátom? Mert mindig mondja a sablon szöveget, hogy úgy szeretlek mint még senki mást meg nem akarok attól a lánytól semmit stb... Én már nem tudom mit higgyek.

23/N


2014. jan. 14. 08:05
 1/5 anonim válasza:
Basszatok egy nagyot :D
2014. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz.. kb randira megy a barátod egy másik lánnyal és te ezt hagyod neki??
2014. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a veled eltöltött idő kárára ismerkedik, akkor már édesmindegy, hogy ez kezdődő szerelem vagy csak barátság, mert mindenképp fontosabb, mint a Ti kapcsolatotok.


Szerintem még addig hagyd ott, míg nem te leszel a szemében a gonosz, aki megérdemli, hogy megcsalják.

2014. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég durva. Nagyon úgy néz ki, hogy elkezdte érdekelni a másik lány, és ezt nyíltan előtted csinálja. Szerintem erre nincs mentség.
2014. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy bimbózó utód lesz. Amikor már biztos a másik csajban...téged dob. ennyi! Mert ha te lennél neki a világon a legfontosabb hol nem szarná le a többi csajt.
2014. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!