Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmesélted a mostani barátodnak/barátnődnek, hogy milyenek voltak az előző randijaid?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ha ez minden vágya, akkor igen.
2014. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
csak ha furi vagy vicces
2014. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nem

jobb a békesség:DD

2014. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elmeséltem 1-2-t..

De nem egyből...hanem amikor szóra került, ő is mesélt


/a párom már a férjem, együtt vagyunk pár éve/

2014. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban szóba szokott kerülni az ex, de fontos, hogy csak ritkán, mert különben félre értheti a másik! Azt hiheti, hogy még érzel valamit iránta. A te szavaidból úgy vettem ki, hogy neked exed még nincs, csak randik voltak. Hát szerintem az nem olyan érdekes. Ha véletlenül éppen szóba kerül, akkor elmesélheted neki, ha szeretnéd, de nehogy áradozz, hogy milyen kedves és aranyos volt meg ilyenek!
2014. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

El,bár tény,hogy nem sok volt.

Volt amin röhögött,meg van egy "ex" akit utál,ő megkapta a "prűd p.csa" jelzőt :D

2014. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amikről jobb, ha nem tud... :)
2014. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Sok exem volt és sok randim :D Nem azért kérdeztem mert nem tudom, hogy én meséljek-e, csak érdekelt :D


Ha akartok, mesélhettek a vicces randijaitokról :D

2014. jan. 14. 21:04
 9/19 A kérdező kommentje:

Meg még arra is kíváncsi lennék, hogy képet mutattatok az exeitekről vagy azokról akikkel randiztatok?


Szerintem ez vicces, én a mostani barátommal mindent megbeszélek, mi mutattunk egymásnak képeket :P

2014. jan. 14. 21:08
 10/19 anonim ***** válasza:

Látott képeket,de véletlenül maradtak meg,nem pedig megtartottam őket.

Miközben olvasgatott egy levelezést,akkor mellette volt.

2014. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!