Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmesélted a mostani barátodnak/barátnődnek, hogy milyenek voltak az előző randijaid?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát,, van akit ismer látásból, mert egyetemi évolyamtársak votunk a férjemmel, van akivel nem csak randiztam, hanem az exem, például a ismeri is.. Nem haragban váltunk el, mindketten hamar továbbléptünk a szakítás után.
2014. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:

egy kettő hiperláma gáz/vicces szitut, miért ne? :)

persze nem az első randik vmelyikén :))

2014. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Annyira nem gáz... De kivagta nalam a biztosítékot..

Gyönyörű körmeim voltak, nem túl hosszúak, de nagyon egészsegesek..

Akkoriban nagyon szerettem az erős színeket a körmömön, a pirosnak egy nagyon szép árnyalata volt rajta..

Nh a srác az elő randin megkérdezte, hogy mindig ilyen harsány színeket használok-e, nem akarok szoladabbat a körmömre?


Amúgy enm vagyok harsány típus, de a körmömön kedvelem az élenk színeket (amikor nem túl hosszú)

Kicsit kivagta a bizodítékot, hogy az első randin ilyennnel jön és meg akar változtatni(amúgy a sráccal korábbról ismertük egymást)

2014. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
igen..es folyton az orrom ala dorgoli.. :(
2014. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na ez viszont nekem is ismerős! :D

Ugyanis valamiért régebben valamiért csak idősebb lányokkal alakultak dolgok.

Volt,hogy csak pár hónap,volt,hogy 4 év,illetve ismekedés szinten volt,hogy jóval több is.

Azóta ezt megkaptam már párszor :D

2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
-valamiért
2014. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#13 Ja, az nem jó ha már az elején beszólogatnak/meg akarnak változtatni :/


#15 Most mire is gondolsz? Nem értem :D

2014. jan. 14. 22:12
 18/19 anonim ***** válasza:

Meséltem a férjemnek igen, mert kíváncsiskodott:). Tudja hogy többnyire pocsék volt mind:D


Mindent tud. Hogy hány pasival randiztam, hogy volt 2 egy éjszakásom is, tudja azt is hány pasival jártam/feküdtem le előtte. Azt is tudja hogy 1 pasimat meg is csaltam pár csók erejéig. Tud mindent.

Azt is ami számomra nagyon megalázó volt. De megbízom benne, így nem éreztem úgy, hogy bármit titkolnom kellene.


Gondolom azért érdekelte annyira, mert neki ezek a dolgok kimaradtak az életéből. (én vagyok az első kapcsolata)


27/N

2014. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"folyton az orrom alá dörgöli"

Erre írtam.

2014. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!