Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány barátod/barátnőd volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány barátod/barátnőd volt és hány emberrel randiztál összesen?

Figyelt kérdés

Egy kis felmérés :))


Nekem 4 barátom volt és 11 személlyel randiztam :)

23/L


Kort és nemet ti is írhattok! :)


2014. jan. 14. 23:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

7 vagy 8 randi az összes tárkeresős ebből 4 komoly kapcsolat (2 hónap- 4 év között) 3-al lefeküdtem. Egyéjszakásom nem volt. Viszont bulikban itt-ott kb 12 sráccal csókolóztam. (na ezt nagyon megbántam mert szereztem egy szép örök életű vírust EBV- mononukleózis csókbetegség ami ha peches vagyok akár még nyirok rákot is fog okozni mert olyan mint a HIV maradandó sz*r) Amúgy nem para mert az emberek 90%-a átesik rajta sokan már óvodásként de akinek gyenge az immunrendszere(én) abban később is gondokat okoz. A szexxel csinján bánok mert HPV-t nem akarok, amilyen peches vagyok abba bele is lehet halni...


25/N

2014. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem 0 barátnőm volt és 1 személlyel randiztam. 23/F
2014. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%
Azért durva, hogy mennyi huszonéves nőnek mennyi palija volt... Én be nem tenném olyannak, akin átmentek 10-en 20-an.
2014. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

3 barátom volt, ezeken kívül 5 fiúval randiztam.

Látom mindenki írja ezeket is, úgyhogy bulikban kb 30 emberrel csókolóztam, kavartam, és 4 emberrel feküdtem le (ebből 3 egyéjszakás).

19/L

2014. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
6%
21-es bakker, közelembe ne gyere....
2014. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%

Még szerencse, hogy sokan nem úgy gondolkoznak, hogy "átmentek" valakin. Sőt a párom például nem is tudja, hány partnerem volt, mert nem érdekli. Én se tudom, neki hány nővel volt dolga.

Értelmes felnőtt ember tudja, hogy nem ez a fontos :)

2014. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%
Ja, igen, meg értelmes felnőtt ember talán nem fekszik össze minden jöttmenttel, nem?.....
2014. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekli, mert ha megtudná, elájulna, sztem :)
2014. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Barátom (úgy mind komoly kapcsolatban) egy sem volt.

Viszont olyan 12-15 emberrel randiztam/találkozgattam.

22L

2014. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 PearlDiver ***** válasza:

#26 dehogynem fontos, hiszen ez nagyban meghatározza az embert, ahhoz hogy jól ismerd, érdemes tudni, mi minden történt vele. Gondolom nem mondanád, hogy tökéletesen érdektelen számodra minden a múltjából... miért ne lenne érdekes?

Abban igazad van, hogy a jelenben nem feltétlen aszerint kell őt megítélni, hogy mi mindent csinált, ha szereted, valóban nem számít - de attól még nyugodtan légy vele tisztában :)

2014. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!