Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sűrgősen tanács kéne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sűrgősen tanács kéne! Írnátok választ?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel barátok vagyunk.nagyon bírom.múltkor megkérdezte h járunk e de nemet mondtam mert nem akartam párt.viszont most már nem tudom mit érzek iránta.egyre jobb érzem azt hogy szeretem.lehet hogy hülyén hangzik de mielött járok vkivel szeretem ha mondjuk előtte randira hív,udvarol meg ilyenek.de most emiatt lehet hogy már nem is érdeklem.nem merek beszélni róla vele.nem bírnám ki.de valamit tennem kéne.ha valaki tud akkor légyszives SŰRGŐSEN adjon tanácsot
2014. jan. 15. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8#- 9-10 éves kortól sok lány (sok van itt a gy.k.-n)azzal van elfoglalva,hogy turkáljon a micsodájába,meg miket dugdosson fel magának,hogyan kell szopni stb.Elég csak egy oldalt elolvasni itt.Mi lesz az érdekes majd 10-15 év múlva.Ezért is van annyi kiéget érzelmi nyomorék nő 19-20 éves kortól.A felnöttek sem tökéletesek,de nem a másik tapasztalatlan buta embertől próbál meg tanácsot kérni,hanem jobb esetben próbálja megoldani a gondjait.Végső esetben lezárja a kapcsolatát.Ne azt nézd,hogy a többiek mit csinálnak,önálló ember vagy te is.A kérdésed alapján egyértelműen nem vagy még kész párkapcsolatra,max:igyatok együtt néha egy kakaót,és ne azt nézd,hogy a többi barátnődnek már"komoly"kapcsolata van.
2014. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!