Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arròl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arròl, ha túl gyorsan alakul ki egy kapcsolat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

ki sem hült az előző kapcsolat,egyik nap még a régivel másnap az újjal. És szex téren ugyanígy...

Lehet akár komoly kapcsolat kezdete? Vagy fellángolás?



2014. jan. 16. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Felszínes.
2014. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan jön úgy megy is.. mint a nyári zivatar.
2014. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meglehet.
2014. jan. 16. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem pont így hagytak el. Két hónapot voltak együtt. Csak fellángolás az ilyen.
2014. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint mire érted a fellángolást? az új vagy a régi kapcsolatra?
2014. jan. 17. 09:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi bambán olvastam. köszi a választ! :D
2014. jan. 17. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az új iránt. Az a kapcsolat ami ilyen gyorsan szövődik vagy olyan, hogy az illető már a kapcsolatában túl volt a régin csak maradt mig nem jött más, vagy direkt búfelejtésre használja az újat. Ilyen hamar az még rajongás, nagyon erős szimpátia amit iránta érez. Fellángolás. A szerelemhez több idő kell.

Nekem addig nem menne az újjal amig a régit ki nem hevertem tehát a két kapcsolat közt hónapok telnek el. (volt, hogy évek is)


De pl az exem teljesen más mint irtam már másnap összejött egy csajjal, mondjuk róla tudom hogy iszonyat felszines és nem tud igazán szeretni ilyen fellángolásai vannak mindenki iránt amik véget érnek amint talál egy hibát a másikban. AKkor kiábrándul, ott vége. Ez lehet pl egy veszekedés mint pl nálunk két hónap után. Ott mintha elvágták volna az érzéseket.

Eleve gyanus volt a második randin azt hallani tőle, hogy szeret. Hisz még nem is ismert. Amit nem ismersz, azt nme szeretheted. Azt a képet szerette amit magában felállitott rólam. Egy ideált ami a fejében létezett. És amint kiderült nem vagyok olyan elmúlt a "nagy szerelme". Ez sose volt igazi szerelem ez max fellángolás, rajongás.

A szerelem sokkal tartósabb és mélyebb érzés. Nem múlik el attól, hogy valamiben nem értetek egyet és vitáztok. Ő még gyerek a komoly érzésekhez! Ez ilyen tipikus tiniszerelem. Egyik héten ezt szeretem a másikon azt. Ők még így élik meg. Sokat kell fejlődni, hogy valaki komolyabban élje meg.

A szexet külön kell kezelni mert az sok pasinak megy érzések nélkül is. Puszta fizikai vágy. Meglát a buliba egy jó csajt (tök ismeretlen tehát nem érezhet iránta semmit) csak tetszik neki külsőre. Na de nem mindenki ilyen. A mély érzésűek nem szexelnek összevissza és nem is váltogatják a kapcsolataikat ilyen hamar mert ott van bizonyos gyászidőszak.

2014. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. Nem semmi ahogy leírtad. Ez tényleg így van. Csak nem értem h huszon akárhány évesen is ilyen felfogással kell rendelkezni.. :D

Nagyon köszönöm a választ! :))

2014. jan. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!