Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen sok agressziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen sok agressziv ferfi?

Figyelt kérdés

Most elvonatkoztatva kerdezem a veszekedesektol es a korulmenyektol. Es veletlen sem allitom,h ilyen no nincs,ugyhogy nem szeretnek vitat.

Olyan kapcsolatban elek,ahol a baratom azt hiszem kicsit nem normalis. Nagyon agressziv. Mar nem egyszer megutott. Osszevesztunk es el akartam hagyni. Nem engedett el,szo szerint. Lefogott es ha probaltam elmenni csak jobban szoritott. Mikor megcsaptam a kezet,h engedjen el,fel ora kinzas utan,visszaadta. Es kozolte,ha meg egyszer megutom,ugyanugy visszaadja. Nem mertem tobbe,de o folytatta a szoritast es ha el akartam menni megrangatott es Nekilokott az agynak ,h ne menjek sehova. Mindezek ellenere,hogy NEM EMGEDTE H ELMENJEK,kozben szavakkal bantott,nem kicsit,mindent elmondi

ott ,amit egy lanyra el lehet mondani. Ezek utan egyszercsak valtott. Es elkezdett sirni ,es bocsanatert esedezni,h nem tudja miert csinalta es nem akarta..es nem tudna nelkulem elni... Mar sokszor probaltam szakitani,de mindig begozol es ez tortenik. Nemreg beszeltem par osztalytatsammal,mert lattak,h kiborultam,es kiderult,h egy 7 fos lany tarsasagbol 3an ugyanez a bajunk es mintha egymas pasijatol beszelnenk. Mint kiderult. Nem.ertem,miert kell ezt tenni? Mielott nem tortent ilyen ,meg voltam bizonyosodva rola,h megtalatam eletem szerelmet akivel leelhetnem az eletemet. De mar...kezdem elvesziteni minden erzesemet iranta. A sok bizalmatlansag es feltekenyseg a bantas kiol mindent.


2014. jan. 18. 10:52
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ertem. :( koszonom szepen a valaszokat.
2014. jan. 20. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!