Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen sok agressziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen sok agressziv ferfi?

Figyelt kérdés

Most elvonatkoztatva kerdezem a veszekedesektol es a korulmenyektol. Es veletlen sem allitom,h ilyen no nincs,ugyhogy nem szeretnek vitat.

Olyan kapcsolatban elek,ahol a baratom azt hiszem kicsit nem normalis. Nagyon agressziv. Mar nem egyszer megutott. Osszevesztunk es el akartam hagyni. Nem engedett el,szo szerint. Lefogott es ha probaltam elmenni csak jobban szoritott. Mikor megcsaptam a kezet,h engedjen el,fel ora kinzas utan,visszaadta. Es kozolte,ha meg egyszer megutom,ugyanugy visszaadja. Nem mertem tobbe,de o folytatta a szoritast es ha el akartam menni megrangatott es Nekilokott az agynak ,h ne menjek sehova. Mindezek ellenere,hogy NEM EMGEDTE H ELMENJEK,kozben szavakkal bantott,nem kicsit,mindent elmondi

ott ,amit egy lanyra el lehet mondani. Ezek utan egyszercsak valtott. Es elkezdett sirni ,es bocsanatert esedezni,h nem tudja miert csinalta es nem akarta..es nem tudna nelkulem elni... Mar sokszor probaltam szakitani,de mindig begozol es ez tortenik. Nemreg beszeltem par osztalytatsammal,mert lattak,h kiborultam,es kiderult,h egy 7 fos lany tarsasagbol 3an ugyanez a bajunk es mintha egymas pasijatol beszelnenk. Mint kiderult. Nem.ertem,miert kell ezt tenni? Mielott nem tortent ilyen ,meg voltam bizonyosodva rola,h megtalatam eletem szerelmet akivel leelhetnem az eletemet. De mar...kezdem elvesziteni minden erzesemet iranta. A sok bizalmatlansag es feltekenyseg a bantas kiol mindent.


2014. jan. 18. 10:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem,h ilyen konnyen itelkeztek,foleg ferfiak. De mindegy. Nem eltetek at,de megertem a velemenyeteket,sok mimdenben igazatok van.

Azert valasztotza.,mert 3 honapig maga volt a tokeletesseg a kapcsolatunk,nem tortent semmi ilyen,es nem azert ,ahogy kinez,mert nem az szamit,de annyira ertelmes es okos,allandoan a tanulason jar az esze es nem volt soha 4 alatt az atlaga. Udvarias es kedves, DE ha osszeveszunk,olyan mintha mas ember alnna elottem. Amikor nincs vita,minden szuper. Epp ezert nem ertem,olyan mintha skizofren lenne...-.- Ki nem nezne belole senki,h ilyen elmebeteg,ha elmondta a baratnomnek,h min akadt ki(feltekenyseg) ,nezett,h nem.mondom komolyan?

Ki lehetne lepni?? Ha ki tudnek szerinted nem tettem volna mar meg?? Mar kismillioszor probaltam szakitani,de nem megy ,mert meg nem tudom annira leszarni,h semmibe vegyem,ha odajon es sir. Es ez csak az en hibam,tudom. Ezert nem is panaszkodasnak irtam amit irtam,csak megdobbentett,h ez sok lannyal megtortenik. Arrol meg,h nem veszem eyzre ha az orrom elott van egy aranyos kedves srac,en is azt hittem,h aranyos kedves es tokjo minden,aztan kozolte ,h megcsalt es csa. Hm. Es nem egy!

2014. jan. 18. 11:17
 12/21 anonim ***** válasza:

Kell neki egy pszichológus. Tudom, " fujj, pszichológus, de nem vagyok hülye!stb.." nem is arról szól. És ha egyszer beindul, úgy megüt, hogy maradandó bajod lesz belőle? A csontodat töri? Nem beszélve a lelki sebekről. Nincs senki, akihez fordulhatnál? Mert szerintem ne várd meg, amíg jobban bekattan. Sosem tudhatod, mikor borul el az agya teljesen. Ha zaklat, rendőrség.

Add meg magadnak a lehetőséget egy boldogabb kapcsolatra.

2014. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ezért kell a nők jogairól olvasnod.
2014. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
nem lehet, hogy okot adsz erre? Egyik ismerosom is pofozta neha a csajat, mert amit igert, sosem tartotta be. Ocsmany dolog, de a csaj sem volt szent.
2014. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a pofozásra semmi sem indok. a megcsalás sem.
2014. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen,erre en is rajottem mar,h szakemberhez kene fordulnia,poenkodva mar javasoltam is neki,de hallani se akar rola. Kicait sajnalom is es segiteni akarok rajta es tudom h nem fogom megvaltani a vilagot es ot sem tudom megvaltoztatni teljesen. De amiota egyutt vagyunk mar nagyon sokat valtozott. Sokkal normalisabb lett,mertelmondta,h regen nagyon agressziv volt es o is beismerte es ezert is nem ertem ,h akkor mert nem csinal valamit ellene,mikor o is tudja ,h ez nem normalis.

Hat ha az ok,hogy mittudomen azt mondom,h szeretem azt a sorozatot,h "Ket pasi meg egy kicsi" ????? (feltekenyseg,mar mondtam)

2014. jan. 18. 11:45
 17/21 Költőnő? ***** válasza:

sohe semmi nem lehet ok arra, h megüss egy Nálad gyengébbet, főleg nem NŐT!

Ha hisztizik, verbálisan is le lehet nyugtatni, ha meg nem: lapát.

Nem pofozkodunk.

Az üt, akinek nincs türelme és/vagy kellő esze egy egyéb módszerhez

2014. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
Minden nő megérdemli a verést aki olyan pasit választ amelyikről már első pillanatban látszik, hogy retard.
2014. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Eeejjha :D gratulalok az utolso hozzaszolohoz (Y)
2014. jan. 18. 18:46
 20/21 anonim ***** válasza:

Be van jelentkezve a lakásodba állandóra?=te őt soha nem fogod tudni kitenni.

Vagy bérelitek a lakást illetve az ő lakása?=elköltözöl,amikor nincs otthon.

Amúgy egy ilyen után menj el látlelewtet vetetni és jelentsd fel a rendőrségen. Ha nincs elég nagy sérülés,még lehet,amíg odaérsz a látleélethez.Érted ,mire gondolok?

2014. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!