Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha részeg a barátotok agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg a barátotok agresszív? Ütött már meg? Ha igen, mit tettetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 17:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%
én soha nem ütöttem még meg nőt, de azért van pár amelyik igenis ki provokálja h adjanak neki. férfi létemre elég feminista vagyok de ez sajnos így van. ettől függetlenül nem megütni kell valakit hanem csak jól otthagyni. :) ha meg nem provokáltál akkor csavard meg a golyóit,köpd szembe és hagyd el.
2009. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán iszik, de akkor nem agresszív - Sőt! Sokkal aranyosabb, mint alapállapotban :]
2009. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
neki a családjában is "rendszer" vagy inkább természetes ez
2009. dec. 2. 19:25
 24/28 anonim ***** válasza:
A barátom 2009.07.04.-e óta nem ivott,és erre oka is volt.Az egyik az,hogy agresszív,arrogáns volt,és ha kézzel nem is,szóval nagyokat kaptam a semmiért.A másik alkalomkor(még nem jártunk) megrángatott.Szal gyűlölöm,ha iszik.
2009. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Igen,ha iszik akkor agresszív.Nemcsak szóban aláz de ha nem úgy ugrok ahogy ő akarja akkor volt hogy lepofozott. Persze én duplán vissazadtam,jól megrugdostam.

Másnap semmire nem emlékezett,csak hogy itt fáj ott fáj.

Egyer gyakoribb a pia,kezdek beleunni,most készülök szakítani vele,kell a francnak egy szihopata állat.

MEgértelek,te hogy állsz ezzel?

Kirúgod?

2009. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha piás rúgd tökön, meg sodrófával verd jól össze. De azért hagyd életben, had szenvedjen a disznó utána és ne kerülj bajba, úgysem emlékszik rá mi történt. Aztán lökd ki a ház/lakás elé ráömlesztve a cuccát.


Engem egyszer ütöttek meg :)

2009. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

HAHAHA

A sok alkoholista...


Megérdemlitek. Ne siránkozzatok ti nők, ha a pasitok ver titeket és itt fáj meg ott fáj meg megaláz! Ti akartátok!

(Vagy elváltok.)

2009. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
20:42nek PSZIHOPATA
2009. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!