Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha részeg a barátotok agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg a barátotok agresszív? Ütött már meg? Ha igen, mit tettetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 17:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha részeg a csávó, és úgy megüt, akkor azonnal dobjad... Én fiú vagyok, de ha berúgok nagyon ritkán, akkor az a legjellemzőbb hogy elalszok bárhol :D

Meg ölelgetek mindenkit, és felfalok mindent ami az utamba kerül.

Egyik ismerősöm meg pont ez az agresszív tipus ilyenkor.

Volt olyan, hogy a barátnője kizárta a házból (együtt éltek már), a srác elővette a motorfűrészt,és kivágta az ajtót :D

2009. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Egy pasi csak egyszer üthet meg egy nőt! Ugyanis rögtön ott kell hagyni, nem pedig két évig tűrni. Ha az én barátom iszik, akkor egész este azt hallgatom hogy ő mennyire szeret és ő jobban szeret stb stb.:D Aranyos... Na mindegy nem ez a lényeg, hanem az hogy egy értékes nő vagy nyílván valóan. És ezt biztos nem érdemled meg! Hogy jön egy pasi ahhoz hogy a fizikai előnyét kihasználja egy törékeny nővel szemben?! Felháborít...


21/L

2009. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

:D fűrész

Hát már vége nekünk, szte ez normális, egy asszonynak tűrni kell....egydarabig sztem

2009. dec. 2. 17:52
 14/28 A kérdező kommentje:

17:52

már én is úgy állok hozzá, hogy ezt nem tűrhetem, értékesebbv agyok ennél, minthogy egy ilyen senkiházi megalázzon,

volt hogy mások előtt, de hát akkor szerelmes hülye voltam

2009. dec. 2. 17:54
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

17.52 vok


Sajnos a szerelem tényleg nagyon vakká tud tenni nőt és férfit egyaránt. De bármilyen nehéz őt ott hagyni, a szép emlékek, a régi érzések miatt. Ha megteszed hogy kilépsz, először egy hatalmas kő fog leesni a válladról. Aztán mikor feldolgoztad magadban és újra nyitott leszel egy új kapcsolatra, és találsz valakit aki pontosan úgy tisztel ahogy te őt és ahogy meg is érdemled, akkor fogsz rájönni, hogy mit kerestél te két évig egy ilyen ember mellett. Légy bátor és lépj tovább, hidd el menni fog és meg fogsz lepődni milyen könnyen. Kitartás!

2009. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nyilván. Te választottad.

De nem hibáztatlak ezek az ösztönök.

Engem bezzeg nem választ senki mert nem vagyok vadállat.

Vagyis nem vagyok domináns. És ez ugye azt mutatja a nők ösztöneinek evolúciós szempontból hogy nem tudja majd megvédeni az utódokat.

2009. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Sok jó van benne is, domináns ( én azt szeretem), férfias. De az hogy a nőnek a konyhábana helye dumátol hányok szinte. Én tanult vagyok, van diplomám és ez is bántja.

Én szívem-lelkem oda adnám egy normális családszerető őszinte megbízható férfinek.

2009. dec. 2. 18:05
 18/28 anonim ***** válasza:
38%

Erre van egy egyszerű megoldás, nem kell beszólni neki ha részeg. Hajlamosak a nők ezt túlmisztifikálni, ahelyett, hogy inkább megtanulnák kezelni a konfliktust. Persze van olyan is, aki részeg, és ok nélkül kötekszik meg ilyenek, de a legtöbb esetben szerintem nem ez van (az hogy nálad melyik van persze döntsd el te:)).


Irtad, hogy az előző pasidat azért dobtad mert a bnöd beszolt neki amikor ö részeg volt, és ezért pofán verte. Én nem ütnék meg senkit, de egyet értek a sráccal, engem is nagyon fel bírnak húzni a hülye p*csák. Ha tartanák a szájukat akkor nem lenne gond, de képtelenek rá, és akkor utána meg nyavajognak, hogy a férfiak milyen agresszívak. Az itt a legnagyobb baj, hogy a nők elfelejtik, hogy kinek is kéne hordania a nadrágot.

2009. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

nem én írtam hoygaz előzőt dobtam,mert beverta barátnőmnek

Én is tűrök neki elég sokat ah részeg, de ah minde ok nélkül belém áll midenki előtt azt nem hagyom

szánalmas dolog egy nőt megütni szerintem

2009. dec. 2. 18:32
 20/28 anonim ***** válasza:

Az én barátom sem iszik sokszor, de ha igen akkor bizony agresszív. Verekedésekbe keveredeik, még olyan is volt, hogy bevitték a rendőrök. Az ilyen helyzetekben bizony előfordul, hogy lekeverek neki egy két pofont, hátha észhez tér. Ilyenkor általában duzzog egy sort, vagy elküld a ...-ba, de sosem fordult elő, hogy visszaadta volna. Sztem addig élne..én tuti nem hagynám magam, megemlegetné az tuti..:P

Szóval azt ajánlom, hogy sodrófa a kézbe, és ne kíméld...:D

2009. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!