Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha megtetszik egy nő egyből nem kellek már neki.

Figyelt kérdés
Elég sok leányzót elutasítottam már mert vagy nem voltak velem egy szellemi színvonalon, vagy nem fogott meg bennük semmi. Viszont volt akivel tovább mentem de az én részemről csak barátilag és amikkor elkezdtem hozzá vonzódni akkor egyből nem kellettem vagy elbizonytalanítottam és nem lett végül belőle semmi. Túl sokat adok magamból ilyenkor? Túl kedves leszek? vagy mi lehet a baj? Mindegyikük értelmes, művelt és okos lány volt, szóval nem lehet ráfogni hogy szimplán hülyék.
2009. dec. 2. 20:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Arra már rájöttem hogy (sajnos) a legtöbb nő ahhoz vonzódik akit nem kaphat meg, de én úgy gondoltam hogy ez azért egy idő után feloldódik és lehet jeleket adni hogy benne lennék többe is. Talán nem így van? Lányok, tietek a szó legfőképp. :)
2009. dec. 2. 20:06
 2/22 anonim válasza:

igen szentem akkor máshogy viselkedsz és észreveszik.

lehet megilyednek egy kicsit vagy csak idő kell nekik, hogy végiggondolják hogy tényleg akarnak e tőled valamit.

Én el szoktam rajta gondolkodi amikor rájövök hogy teccek valakinek.

2009. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ÍZLÉSEK ÉS POFONOK!

ez elö fordul sajnos majdnem mindenkivel,de ne légy szomoru!

az a baj,h ha barátként kezeled elöször öket s aztán szeretsz bele az gáz mert utána a leányzok is csak barátnak fogadnak el.

nem tom miért lehet ez de szerintem nem akarják a baráti kapcsolatot tönkre tenni azzal,h majd jártok egy két napot....aztán byebye barátság ....



dark angel

2009. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első: igen, én is észrevettem már hogy kicsit fura leszek ha tetszik egy csaj. :) Hajlamos vagyok rá hogy sokat bókolok, persze nem olyan nyálasan tenyérbe mászósan, de lehet mostanában már ennyire se "szabad" kedveskedni.


dark angel: nem vagyok szomorú, csak már kezdek összeesküvéseket szőni hogy miért van ez. :D egyébként neked is igazad van, volt már aki jól lebszott hogy miért nem tudtam hamarabb lépni, nem akkor már amikkor "öribarik" voltunk. :D

2009. dec. 2. 20:16
 5/22 General ***** válasza:
Bár nem vagyok lány, de azért megosztok veled némi értékes tapasztalatot. Ahogy apám szokta mondani: "sose add ki magad egy lány elött". Ez azt jelenti, hogy ha nagyon oda vagy érte, ő akkor se érezze, mert akkor már úgy érzik, hogy ők irányíthatnak. És mivel a lányok többsége azt szereti, ha a férfi irányít halott az ügy. Ja és mindegy, hogy okos vagy buta. Az, hogy a férfi férfi legyen mindenképpen szükséges számukra. Csak nézd meg a Randigurut. Sok nagy igazság van benne a férfi-női kapcsolatról.
2009. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 General ***** válasza:
Jah... 23/F voltam előzőként.
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről... Úgy tűnik, hogy te is valamiféle okostojáska lehetsz. A nagy igyekezetben terhessé válhat, ha pl. csak múzeumokba viszel valakit, és tárlatvezetést tartasz neki reggeltől estig minden egyes alkalommal...És mondjuk a mozi szó fel sem merül a beszélgetésekben...Remélem, érted? xD
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

20:17: megfogsz lepődni de neked is igazad van. :D ez az h sajnos meglátszik hogy oda vagyok értük mert sajnos elég ritka az ízlésemnek megfelelő lány, és nagyon megtudok bolondulni. Főleg hogy általában ezek a lányok gyönyörűek is. :) Lehet elmegyek orvoshoz és kérek tőle nyugtatott h ne legyek ilyen forróvérű. :D


Utolsó: meg fogsz lepődni, de nincs igazad. :D nem viszek senkit múzeumba, mert az még egy okos és művelt csajt se érdekel. :D A mozinál meg kreatívabb randikat szoktam kitalálni. ;)

2009. dec. 2. 20:23
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én értem a problémádat, ez nemtől függetlenül van jelen a világban. Mindenkinek az kell, aki elérhetetlen. Őszintén szólva nem tudom neked megmagyarázni az okát, de megpróbálom, elképzelhető, hogy hülyeségnek fogják tartani, ez csak egy vélemény. Nos, szerintem valakit örömmel tölt el a sóvárgás érzés. Amikor valaki olyan után sóvárognak, aki nem lehet az övéké, akkor mindig fennáll az érdeklődés, megvan az a bizonyos pillangók a hasban érzés és talán nem akarják, hogy ez elmúljon, mert ha kiteljesedik, akkor félő, hogy elmúlik. Persze nem arra a kategóriára gondolok, aki sírásig szenvedi magát mert valakit nem kaphat meg, ott egyértelműen a kiteljesedés lenne a tényleges boldogság. Szerintem ez nem is tudatos, de úgy gondolom helytálló megállapítás. Javítsatok ki és hülyézzetek le nyugodtan, ha nem így látjátok, nem fogok megsértődni :)

2009. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

őőő, én máshogy gondolom, de alapjában egyetértek. Szerintem senki se élvezi h valakit/valamit nem kaphat meg, inkább az élvezi akit nem kaphatnak meg, mivel jó érzés kicsit "sztárnak" lenni. Sajnálatos ez az emberi tulajdonság, de egyszer talán kinövi az emberiség.

Szóval eddig annyi a konklúzió hogy maradjak olyan mint mielőtt "beleestem" a lányba és ne adjam túlzottan jelét annak h tetszik? :)

2009. dec. 2. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!