Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha megtetszik egy nő egyből nem kellek már neki.

Figyelt kérdés
Elég sok leányzót elutasítottam már mert vagy nem voltak velem egy szellemi színvonalon, vagy nem fogott meg bennük semmi. Viszont volt akivel tovább mentem de az én részemről csak barátilag és amikkor elkezdtem hozzá vonzódni akkor egyből nem kellettem vagy elbizonytalanítottam és nem lett végül belőle semmi. Túl sokat adok magamból ilyenkor? Túl kedves leszek? vagy mi lehet a baj? Mindegyikük értelmes, művelt és okos lány volt, szóval nem lehet ráfogni hogy szimplán hülyék.
2009. dec. 2. 20:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
:D jójó, nem gond. :) csak nem akartam szét szemetelni minden kis bajommal az oldalt. :D viszont ha te ezt akarod hát akkor legyen. :):D amúgy végig a zöldet kaptad szóval csak meglesz az a 83%. :D
2009. dec. 2. 22:15
 22/22 anonim ***** válasza:
1
2009. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!