Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ha megtetszik egy nő egyből nem kellek már neki.

Figyelt kérdés
Elég sok leányzót elutasítottam már mert vagy nem voltak velem egy szellemi színvonalon, vagy nem fogott meg bennük semmi. Viszont volt akivel tovább mentem de az én részemről csak barátilag és amikkor elkezdtem hozzá vonzódni akkor egyből nem kellettem vagy elbizonytalanítottam és nem lett végül belőle semmi. Túl sokat adok magamból ilyenkor? Túl kedves leszek? vagy mi lehet a baj? Mindegyikük értelmes, művelt és okos lány volt, szóval nem lehet ráfogni hogy szimplán hülyék.
2009. dec. 2. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, bár ez sem túl jó. Én azt mondom azért egy flörtölésből nem lesz ilyen probléma. Persze nem kell odamenni és azt mondani, hogy na akkor legyünk együtt, de az általános ösztönből jövő flörtök nem hinném, hogy rontanának az esélyeiden a nőként. Lehet, hogy eddig tényleg túl sokat nyújtottál a nőknek, túl gyorsan. Ha erre odafigyelsz szerintem nem lesz gond. Minden jót! Utolsó válaszadó

Lefelejtettem: 21/L

2009. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat: a nőknél, nem nőként :D
2009. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Most ez nem száz százalék amit mondok de ugye mivel csak a legjobbakkal akarsz többet azoknak nem elég hogy te éévekig gondolkozol. Biztos rengetegen ostromolják őket. Vagy lehet hogy hirtelen komolyabra váltod ők meg csak könnyedebbre gondolnak.
2009. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

20:51: néztem is h mivan :D:D mondom azért annyira nem gáz a helyzet h nővé operáltassam magam. :D amúgy igen, az a gond tényleg h túl gyorsan túl sokat. :( mert ugye úgy van az ember h akit "szeret" annak bármit megad(na), de úgy látszik ez paradoxon működik.


Utolsó: arra is volt már példa h amikorra léptem volna már volt valakije a kiszemeltnek.



Csak most ugye ez a két dolog üti egymást. Mert az se jó ha túl gyors vagyok, és az se ha túl lassú. ejj lányok, bonyolultak vagytok. :D Nah mind1, most már ennyi válaszból csak összerakok valamit h ne essek megint ugyan abba a hibákba amibe szoktam. Köszönöm mindenki válaszát. :) Ha esetleg valakinek még van valami véleménye azt szívesen várom továbbra is.

2009. dec. 2. 21:23
 15/22 anonim ***** válasza:
Túl sokat habozol szerintem.Barátságnak indul a dolog,és ők ezt tényleg csakis barátságnak fogják fel.Aztán,amikor kezdesz rájuk hajtani,megijednek arájuk zúduló érzelmektől.Ez kicsit ijesztő lehet nekik.Nem biztos,de szerintem így van.Amúgy meg nem kéne annyira válogatósnak lenni,a gyönyörű lányoknak tényleg sok udvarlója akad,és amíg Te eljutsz odáig,hogy udvarolj nekik,addigra már millióan legyeskednek körülöttük.
2009. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Össze lehet azt hozni, rengeteg embernek van párja, tartsd szem előtt, hogy nőből több van, mint férfiből :D Szóval a férfiaknak több esélyük van párt találni, mint a nőknek. Majd belejössz, előbb utóbb sikerül, ha megtalálod a kettő közötti határt, akkor menni fog. Ez a női gondolkodásmód nem fog változni, szóval az idő neked dolgozik. Sok sikert! 21/L
2009. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

21:25: őőő félreértettél, pont ez a baj, h nem barátságot akarnak. én akarok barátságot először(általában)és utána meg fordul a kocka. ha én nekem kell a csaj, akkor én nem kellek már neki.


21:27: rengeteg nő van, de én meg nagyon válogatós vagyok. már lemondtam arról hogy valami jó kislány legyen vagy 170 Iqja. most már elég ha van hozzászólása mindenben, vicces, nem a város kurtizánja és kicsit őrült. :D viszont sajnos még ennyi "kritériumnak" se felelnek meg sokan. persze a szerelem vak, de azért olyan lánnyal szeretnék együtt lenni akivel jól érzem magam.

2009. dec. 2. 21:35
 18/22 anonim ***** válasza:
A válogatással semmi baj. Sokan mondják itt az oldalon, hogy "mit képzelsz, hogy válogatsz, holott te semmit sem nyújtasz" (ezt olyannak mondták aki elvárta, hogy a párja legyen kedves okos stb) de kérdem én, miért zavar az másokat, ha ő nem nyújt? ő jár pórul, ha ezért nem akad kapcsolata, ha meg csak ilyen típusú emberrel lenne boldog, akkor inkább adja alább, hogy legyen valaki? Áhh, butaság, bárkinek lehetnek elvárásai, ha egy tróger lennél, akkor is válogathatnál, elvégre ez a te döntésed, az már pedig a te problémád lenne, ha nem találnál magad mellé senkit. Nem kell lejjebb adnod, olyat válassz, akivel boldog vagy. Ha te attól vagy boldog, hogy okos, intelligens, kulturált akkor ilyet válassz. 21/L
2009. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Okos lánynak tűnsz utolsó és előtte párszor :D Igazad van teljes mértékben, csak itt az a vicc hogy velem az a baj ugye túl sokat adok. :D Bonyolult ez az élet ejj. Tolakodó lennék ha megkérnélek hogy írj nekem egy privátot az msn címeddel hogy néha a mentorom legyél? :):D
2009. dec. 2. 21:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Megmondom neked őszintén nem szoktam msnezni, itt bármikor kérdezhetsz mindig visszanézek minden válaszolt kérdésemet, szóval nagyon szívesen segítek. Örülök, hogy okosnak tartasz, na de látod, mégis 82%-nál tartok, pusztán mert egyszer kifejtettem a véleményem, na de mindegy, nem bosszankodom rajta :D Szóval ha segítség kell, vagy nem érted a nők reakcióit, írj ide a kérdéshez nyugodtan, biztosan fogom olvasni, nálam az e-mail is bizonytalan, de ezt 100%, hogy olvasom. Örülök, hogy hasznos a segítségem.
2009. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!