Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a volt párom szerelmes lett egy másik lányba?

Figyelt kérdés

Több mint 5 és fél évig voltunk együtt a volt barátommal. Mindkettőnknek első nagy szerelme volt a másik. Nagyon szerettük egymást,rengeteg mindent átéltünk együtt....

De a szakítás előtti pár hónapban már lehetett érezni, hogy valami megváltozott, ellaposodott a kapcsolatunk.

Volt párom is mondta hogy már nem szerelmes de ő szerelemre vágyik, ezért szakítottunk, viszont a szakítás után ugyanúgy találkozgattunk,beszélgettünk...

(5 hónapja történt a szakítás)

Mivel ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot, igaz egyre ritkábban beszéltünk, ahogy telt az idő, ezért tudtam majdnem mindenről ami vele kapcsolatos(család,barátok,nőügyek)

Mondta pár napja, hogy van egy lány akivel nagyon jóba lettek,eleinte csak barátok voltak,aztán egyre közelebb kerültek egymáshoz és egymásba szerettek...

nekem ez nagyon fájt, bele gondoltam hogy nemrég még engem szeretett, engem féltett, én hiányoztam neki,rám gondolt és most meg ott van az a lány, akibe beleszeretett..

Mit csináljak? Azóta alig tudok aludni, enni...

Állandóan csak erre gondolok, olyan reménytelennek látok mindent és ürességet érzek.


valaki segítsen :'(


2014. jan. 19. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miből gondolod hogy én vagyok az új nő. Mert ez nem igaz, nagyon el vagy tájolva! Minden mondat igaz, amit eddig le írtam, de ha nem hiszed, akkor az a te bajod!

Mi értelme lenne annak, hogy nem a valóságot írom le?

2014. jan. 19. 10:20
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

11 Nyugi kedves:D


Rég volt,de megtörtént, szép volt, a mai napig nem tudott elfelejteni, de elmúlt:D


Ne túráztasd magad:DD


ui: a pasiknál is ugyan igy van: tudok csúnya pasiról, akinek hiába volt feltuningolt nője, neki mégis a csúnya nő kellett:D Ilyenről is tudok:D

2014. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy az exed új "szerelme" nem lesz hosszú életű, ha ez vigasztal… Lehet, hogy már szakítottak is?
2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!