Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hátránynak számítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hátránynak számítani egy kapcsolatban, ha a párotok "lázadó" lenne?

Figyelt kérdés

Tehát példák: Mindig elveszi, amit akar, még akkor is, ha nem lenne joga hozzá. Nem tartja be a normál emberi szabályokat és úgy él, ahogy akar, mindent megtesz azért, hogy neki és neked jobb legyen.


Természetesen ez a viselkedésmód veled szemben nem nyilvánulna meg, csak idegenekkel, stb.


2014. jan. 21. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is öntörvényű vagyok de azért az alapvető normákat be kell tartani. Sajnos valóban nem könnyű úgy érvényesülni manapság, hogy ne tapossunk el senkit, ne ártsunk vele senkinek. Önérvényesítés valahol mindig mások kárára történik mert tegyük fel, hogy megkapsz egy állást olyannal szemben aki esetleg az éhhalál küszöbén állt igy máris eltapostad őt. Mert ha nem lennél esetleg ő lenne a befutó. De ezt nyilván nem tudod befolyásolni és nem a te hibád. Bár talán mégis hisz ha nem jelentkezel talán ő lesz a befutó. Szóval akaratlanul is elkerülhetetlen a mai világban a másik elnyomása de hogy szándékosan legyen erre irányuló magatartásunk azt elítélem.
2014. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A lázadó szerintem mást jelent :D A lázadók x-winggel járnak és van köztük egy jedi is: Luke Skywalker
2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a volt csajom egy mindenkit kihasználó, mindenkin átgázoló, önző, egoista, beképzelt sráccal jött össze, aki minden embert lenéz.. a volt barátnőmnek úgy látszik ez is megtetszett benne..
2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, nekem felnőtt ffi kell nem egy "lázadó tini"...


L23

2014. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!