Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora nagy szó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nagy szó, ha valaki kapcsolatba kerül?

Figyelt kérdés

Ha facebookon valaki kiírja, hogy kapcsolatban van, akkor egy özön lájk meg társai van, meg hozzászólások hogy Hogy hogy? mi történt? stb stb

Ez ilyen ritkaság, miért kell akkora ügyet csinálni ebből, mintha valami hatalmas dolog történt volt.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2014. jan. 22. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Az én ismeretségi köröm inkább gratulálni szokott, és nem írnak oda más hülyeséget.

2014. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha olyan szerencsétlen mint én, hogy csak 22 éves korára jön össze valami tényleg kapcsolatnak mondható és a szerencsén múlik az egész, akkor igen :D

hadd kapjam már meg a lájközönt, ne sajnálják szegény balekoktól :D

más az, aki hetente váltogatja és egy óráig sem szingli, abban semmi pláne nincs

de akkor sem értem minek kell ezért haragudni/irigykedni

nem tetszik, állítsák be hogy ne lássák és kész

2014. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fészbúk kapcsolatok a világlegfontosabb dolgai, nem tudtad?!
2014. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még 24 évesen nem volt barátnőm. Szóval tényleg szenzáció lesz, ha egyszer kiírom.
2014. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!