Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtom nélkül velem csalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtom nélkül velem csalta meg a barátnőjét. Szóljak a csajnak?

Figyelt kérdés

A pasi a volt párom. Újra összejöttünk nemrég, lefeküdtünk, de később megtudtam, hogy azóta barátnője van. A lány külföldi, fél évig lesz még itt, tehát tartós biztos nem lesz köztük a kapcsolat. Az exemet szembesítettem vele, hogy ez nem tisztességes a lánnyal szemben, erre ő: elmegy úgyis fél év múlva, választhatsz, elmondod neki és akkor fájdalmat okozol, vagy nem tudja meg soha, és szép emlék lesz neki ez a fél év... ti mit tennétek? Nagyon sajnálom a csajt, de nem akarom hogy átélje azt amit én, hogy megcsalták... mert engem is magcsalt persze ezzel a húzással az exem, iszonyú érzés. Meghagyjam a lányt abban a hitben, hogy ez egy boldog kapcsolat? Fb screenshottal bizonyítani is tudnám neki, de van értelme?

25/L


2014. jan. 22. 21:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem megcsalás miatt mentünk szét.
2014. jan. 22. 22:05
 12/18 anonim ***** válasza:
lényegtelen
2014. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szóval megcsalt és aztán most mégis lefeküdtél vele... lol.


persze még azzal se foglalkozva h kiderítsd a magánéletét (a mai fb világban már nyilván nem kell magánnyomozó ahhoz h rájöjj h van csaja)


így végülis te lettél kb az utolsó aki ítélkezhet felette, tehát ne is tedd.

2014. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Megforgattam magamban a dolgot, elvonatkoztatva a puszta érzelmektől, amiket kivált belőlem a történet. Mindkettő mellett szól valami.

A lány fél év alatt lehet, hogy még jobban beleszeret a srácba és valami komolyabb is történik, például összeköltöznek. Ebben az esetben nem túl szerencsés, ha ilyen alakkal él együtt és nem is tud róla, mi a helyzet. Mivel úgyis elválnának útjaik, ezért mindenképp fájdalom lesz a vége, tehát lehet, hogy előbb lenne érdemes elmetszeni a dolgot, mielőtt még jobban összehabarodnak. A kérdés az, érdemes e megfosztani a lányt ettől a fél év örömtől.

És pont ez a kontra érv. Ha tényleg fél év és ennyi, akkor még kiélvezhetné ezt a félévet.

Ha viszont kiderülne a lány számára a dolog, nem maradna tudatlan és tanulhatna is belőle. Tudná, kiktől kell óvnia magát. Talán ő se akarna vak maradni...

Ha viszont elmondod, az egész nyaralása egy rossz élményhez fog kötődni... trauma lesz, és talán több lesz a kára, mint a haszna.

Ingadoztam a két vélemény között. Az egyetlen jó megoldás az lenne, ha a lány beleszeretne valaki másba és békében elválna az útjuk. De ha igazán szerelmes, erre kicsi az esély.

Viszont az esélyeket, lehetőségeket mérlegelve inkább azt mondom, hagyd meg a lányt az illúziójában. Ez a dolog valószínűleg szépen lecseng, a srácot meg elintézi a karmája. Ha viszont később a lány vissza akarna jönni vagy a dolog komolyabbá kezdene válni, abban a pillanatban mondd el neki. Hogy miért? Mert a srác újra meg fogja tenni... rengeteg hibás döntést és fájdalmat okozhat. De most azt mondom, hagyd az Életre... talán ő bölcsebb...

2014. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. Nagyon sajnálom a lányt, de nem fogok neki szólni. Viszont legalább már nem fogok részt venni többé a megcsalásában.
2014. jan. 22. 22:20
 16/18 anonim ***** válasza:

szólj! nincs joga két nőt is átvernie


30+F

2014. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, senkinek nem lenne jó. Lehet köcsög volt az exed, de abban igaza van, hogy legalább a csaj ne törjön össze...
2014. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"nem akarom hogy átélje azt amit én, hogy megcsalták"

Ha elmondod, átéli. Ha nem, akkor valóban hazamehet szép emlékkel. Hogy igaz vagy nem igaz? Az emberek többségének vannak bőven olyan emlékei, amikről soha nem tudja meg, hogy nem igaz. Most már mindegy.

2014. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!