Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondult? (Kicsitt hoszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult? (Kicsitt hoszu de egy szot sem ertek belolle. )

Figyelt kérdés

Nos a lenyeg az hogy ki lettem rugva egy elege kenyes idoben ugyanis most kellene megszulesen a fiam.

Mi is tortent:

A paromal mar lasan 3 eve egyut vagyunk, elotte volt egy masik baratnom es nala maradt nehany szmelyes holmim amit nem tudam viszaszerezni.

A nyaron adott volt a lehetoseg es egy kolegamat el tudtam kuldeni a dolgaimert. Persze ezert o felvette a kapcsolatot a volt baratnomel

Most par napja a jelenlegi baratnom aki mar az utolso honapban van unalmaba elkezdett kutani es eszre vette, hogy a kolegam akivel o is nagyon joban van a facebookon ott van az ismerosei koszt a volt baratnom, eszt o kerdore vonta es en elmondtam, hogy mirol is van szo, hogy csupan a dolgaimert ment es ezert vette fel vele a kapcsolatot.

Nem mondtam el neki hogy viszaszereztem a cucaimat mert nem tartotam lenyegesnek

eszt o anyira rosz neven vette, hogy most azon lovagol hogy bisztos minden felet eltitkolok elole es o igy nem akar tovabb velem maradni es a fiamnak is jobb lesz ha en nem leszek ott mert ezekszerint kepes leszek hazudni barmikor...

Oszinten egy szot sem ertek az egeszbol...

Ki letem rugva mert elkuldtem egy baratomat a dolgaimert.

Megprobaltam neki elmagyarazni hogy rendbe rakjuk a dolgokat de nem halgat meg.

Nem erzem magam hibasnak hisz semi roaszt nem tettem de ennek elenere bocsanatot kertem ez neki nem eleg..a bocsanat keresemre azt a valaszt kaptam, hogy ne is menyek tobe haza...

Valaki segite eszt megerteni?

bocs a hejtelen irasert de vet fel az ideg es most abszolut nem erdekelnek a beszolasok


2014. jan. 23. 10:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!! Tudod a nők testileg és lelkileg is megváltoznak a terhesség ideje alatt! Nem kell ezt a kapcsolatot felrúgni,eldobni és más nő után nézni!!!! Neki most arra lett volna szüksége,hogy mellette állj,és mivel képbe jött az ex úgy gondolja,hogy "megcsaltad" érzelmileg,mégha hibát nem is követtél el. Túl érzékeny lehet a baba miatt. Ne add fel,bókolj neki valahogy,senkinek se jó ez a helyzet,se az anyának,se a babának,se neked! Sok sikert kívánok az "újraindításhoz" :-) 30/N
2014. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :S

Sajnállak hogy ilyen lánnyal hozott össze a sors, szerintem ez már beteges hogy ennyire féltékeny, pláne ennyire ok nélkül, elvégre gondolom van jópár lány ismerősöd facebookon, ennyi erővel az összesre féltékenykedhetne :S


Persze jobb esetben ez most csak ilyen terhesség alatti hormonális megőrülés, akkor majd lenyugszik és meg tudjátok beszélni a dolgokat, remélhetőleg, vagy magától rájön hogy hülye volt.

Bár ha már a terhesség előtt is ilyen féltékeny típus volt akkor nem látok erre sok esélyt, de azért drukkolok hogy hátha csak a terhesség miatt van :)

2014. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Már mondták előttem, az érettség/éretlenség nem a kor függvénye, és nem is azé, hogy megkérted-e a kezét.

Egyébként nem teljesen érthető a sztori. Az volt a probléma forrása, hogy a munkatárs ismerősei között ott volt az exed? Ezt inkább nem kommentálnám. De hogy ebből ilyen probléma kerekedett, az világosan mutatja, hogy ez egy nagyon komolytalan és felszínes kapcsolat volt. Akkor is, ha közben csináltatok egy gyereket. A bizalom az meg valahol a béka popója alatt van.

Mondjuk azért nekem is furcsa, hogy miért 3 év elteltével kezdtek érdekelni a cuccaid?

2014. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A férfi részéről teljesen érthető,hogy elvárná az öszinteséget.Amikor már sokan-sokszor átdobják az embert a palánkon, a legkisebb "füllentés" is elég,hogy inkább lelépjen.Tapasztalatból mondom,én sem tűröm,hogy hazudjanak,mehet a levesbe.
2014. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Annyit én is hozzáfűznék, hogy bizony a terhesség nagyban megváltoztathatja egy nő viselkedését. Szóval szerintem várj egy kicsit, hogy lenyugodjanak a kedélyek!
2014. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
még ez előtt a balhé előtt mondtad már neki, hogy el akarod venni, és mikor?
2014. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A cucaim mindig is erdekelytek de nem volt ra lehetoseg hogy visza szerezem, ez a lehetoseg csak nyaron jott el es meg is tortent,

Nem mondtam el neki hogy meg akarom kerni a kezet, de tudta hogy vanak szandekaim vele.

A kolegamal is nagyon jo viszonyban van, nekem o a legjobb baratom, es nala szoget utott afejeben hogy o is ismeri az exemet, ezert magyaraztam el hogy mirol van szo..

O mindig is feltekeny volt, neha tulzasba is vitte, de ez nekem nem jelentett problemat.

meg tudtam erteni. Es voltak enel sokal nagyob gondjaink de azt is megoldottuk de idaig meg soha nem rugott ki.. ez az elso eset..

2014. jan. 23. 11:02
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy hisztérika, sajnálom h így alakult. Ez tényleg ostoba ürügynek tűnik a szakításra, vagy ennyire idegbeteg a barátnőd.


Szegény gyerek.


Annyit megér a kapcsolat h megérje tisztázni a dolgokat, hogy aztán belássa a bnőd h mennyire idiótán viselkedett és ő kérjen bocsánatot.

2014. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ne halogasd, kérd meg a kezét most ... csak azért köt bele az élő fába is, mert neki fontos (írtad, hogy jön a baba)
2014. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Terhes a barátnőd,ráadásul nemsokára szülni fog.A hormonoktól picit ki lehet készülve.A helyedben tudomásul sem venném a szakítási szándékot.Szeretgetném,keresném,egyszerűen vele volnék.Emlékeztetném a közös jövőről.Valahogy bebizonyítanám az igazam és próbálnám megnyugtatni!
2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!