Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondult? (Kicsitt hoszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult? (Kicsitt hoszu de egy szot sem ertek belolle. )

Figyelt kérdés

Nos a lenyeg az hogy ki lettem rugva egy elege kenyes idoben ugyanis most kellene megszulesen a fiam.

Mi is tortent:

A paromal mar lasan 3 eve egyut vagyunk, elotte volt egy masik baratnom es nala maradt nehany szmelyes holmim amit nem tudam viszaszerezni.

A nyaron adott volt a lehetoseg es egy kolegamat el tudtam kuldeni a dolgaimert. Persze ezert o felvette a kapcsolatot a volt baratnomel

Most par napja a jelenlegi baratnom aki mar az utolso honapban van unalmaba elkezdett kutani es eszre vette, hogy a kolegam akivel o is nagyon joban van a facebookon ott van az ismerosei koszt a volt baratnom, eszt o kerdore vonta es en elmondtam, hogy mirol is van szo, hogy csupan a dolgaimert ment es ezert vette fel vele a kapcsolatot.

Nem mondtam el neki hogy viszaszereztem a cucaimat mert nem tartotam lenyegesnek

eszt o anyira rosz neven vette, hogy most azon lovagol hogy bisztos minden felet eltitkolok elole es o igy nem akar tovabb velem maradni es a fiamnak is jobb lesz ha en nem leszek ott mert ezekszerint kepes leszek hazudni barmikor...

Oszinten egy szot sem ertek az egeszbol...

Ki letem rugva mert elkuldtem egy baratomat a dolgaimert.

Megprobaltam neki elmagyarazni hogy rendbe rakjuk a dolgokat de nem halgat meg.

Nem erzem magam hibasnak hisz semi roaszt nem tettem de ennek elenere bocsanatot kertem ez neki nem eleg..a bocsanat keresemre azt a valaszt kaptam, hogy ne is menyek tobe haza...

Valaki segite eszt megerteni?

bocs a hejtelen irasert de vet fel az ideg es most abszolut nem erdekelnek a beszolasok


2014. jan. 23. 10:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből, de...

"A cucaim mindig is erdekelytek de nem volt ra lehetoseg hogy visza szerezem" Talán az utóbbi 3 évet a Siriuson töltötted? (Vagy netán a Csillagban?) Mert ha nem, akkor bizony meg volt rá a lehetőség. Felhívhattad volna, írhattál volna neki, odamehettél volna hozzá, ugyanígy közös ismerőst megkérhettél volna... 3 év rengeteg idő ám.

De mindegy, ez részletkérdés.

"Nem mondtam el neki hogy meg akarom kerni a kezet, de tudta hogy vanak szandekaim vele." Ettől még mindig nem lesz egy kapcsolat érett.

"A kolegamal is nagyon jo viszonyban van, nekem o a legjobb baratom, es nala szoget utott afejeben hogy o is ismeri az exemet, ezert magyaraztam el hogy mirol van szo.." Én meg képzeld, a mai napig barátságban vagyok az exemmel. Néha még össze is futunk, ha úgy alakul. Barátok vagyunk, tudunk egymás minden dolgáról, tudja, hogy szeretem a barátnőmet, tudom, hogy ő kibe szerelmes, stb. De barátnőm bízik bennem, és tudja, hogy csak őt szeretem, és nem lennék képes megcsalni. Ezt hívják bizalomnak.

"O mindig is feltekeny volt, neha tulzasba is vitte, de ez nekem nem jelentett problemat." A féltékenységet és a bizalmatlanságot azért válasszuk külön! Az én barátnőm is eléggé féltékeny, tegyük hozzá rögtön, teljesen ok nélkül, de hisz nekem, és nem fog egy ártalmatlan beszégletésért kidobni.

Szóval... akármit mondasz, itt bizony ez vagy csak egy rég keresett ürügy volt, amire rá tudja fogni, hogy kidob, vagy tényleg éretlen, bizalmatlan (volt) a kapcsolatotok.

2014. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Magyarazat a harom evre:

Kulfoldon elek francia orszgban, az exem erdelyi de van egy nyaraloja magyarorszagon, a legutobb mikor ott voltam vitem magamal egy ladat amit tovab kellet volna vigyek de sajnos a koteleseg visza hivott. Nem a csilagonkon jartam, de legyen eleg anyi hogy a munkamhoz nagy komolysag kell, es nem lehet tevedni, szabadsagom nem akkor van amikor en akarom es meg sorolhatnam.

Magyarorszagon nem ismerek senki aztan jott nekem ez a kolega akivel kialakult egy nagyon jo baratsag, o ment el Magyarorszagra.

A jelenlegi baratnom francia, es a jelenlegi baratnomel van joba a kolegam.

Nala afeltekenyseg ojan szinten all, hogy meg akkor is megsertodik, ha netan raneztem egy anyra az uton akire a haverom tesz egy megjegyzest,.

Egeszen edig a hiszteriaig o is bizott benem, nem volt gond..es sokszor be is bizonyitotam, hogy bizhat bennem, nem reszletezem hogy mivel..Esast nem hinem hogy eretlen volt a kapcsolatunk, ennek semmi jelet nem latam..sot az elenkezojet, ezert hataroztam azt hogy tovablepnek es megkerem ot

2014. jan. 23. 12:58
 23/24 anonim ***** válasza:
#11-es és a 20-as válaszolónak van igaza,a többi csak osztja az észt!!
2014. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, ez csak a terhesség miatt lesz. egyik ismerősöm is totál bekattant az utolsó 1-2 hónapban :)

egyik konkrét példa: párjával bementünk a SPAR-ba bevásárolni (segítettem neki, nem egy profi ezen a téren:)) a lány otthonról felhívta a srácot, hogy vigyen neki haza egy doboz narancslevet. ő persze haza is vitte neki a narancslevet és a lány a fejéhez vágta (szó szerint dobozostul), hogy mégis mit képzel magáról, hogy narancslevet visz neki, és kizavarta a lakásból...asszem 1-2 napig haza se ment a fiú, inkább megvárta, hogy kicsit lenyugodjon a barátnője :)

ez azért egy enyhébb példa de azért jól tükrözi, hogy milyen állapotban vannak a nők a terhesség alatt :)


szerintem ha kicsit megnyugodott akkor meg tudjátok majd beszélni, addig inkább ne erőltesd nehogy rosszabb legyen a helyzet...legalább beenged a lakásotokba? ma történt ez az eset?

2014. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!