Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gyanús?

Figyelt kérdés
Eddig ahányszor mondtam a barátomnak hogy szeretlek mielőtt letettük a telefont mindig rávágta ő is hogy "én is".Lassan mésfél éve vagyunk együtt.Most 5 perce meg mondom neki és mi a válasz: na cső ..cső.. uátna visszahívom (elméletileg dolgozik de otthon is betudja inditani azt a k**va teherautót) és csak a nagy zúgás hallatszik de azért megszokta érteni amit mondok elkezdtem ordítani és lenyom.Hát olyan ideg van bennem hogy ha átjön leszurom kajak.Szerintetek jogos hogy ilyen ideges vagyok?

2014. jan. 23. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivan? Ordítasz, leszúrod, kajak... Paraszt-e vagy?
2014. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De rettentő gyanús. Lehet, hogy embert is ölt.


Amúgy ha külföldön teherautózik, akkor meg ne is számíts hűségre. Minden kamionos csak hallomásból tud olyanról, aki nem krvázik alkalom adtán.

2014. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogtalan az idegességed. Ő egyszerűen unja már ezeket a nyálas szeretlek-eket.
2014. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dugás elött egy ora hosszat menüettet táncoltok és ha elvéti a lépést ".Hát olyan ideg van bennem hogy ha átjön leszurom kajak."?
2014. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyszer már mondta, hogy szeret, majd ha változás lesz szól
2014. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem! Nem jogos! Te nem ideges vagy, hanem idegbolond. Miért kell valakit állandóan olyan feladatok elé állítani, hogy kötelessége legyen azt mondani: szeretlek. Gondolkozz!
2014. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne csináld már! :/

Milyen negatív tapasztalatod van a múltból,amiért ilyen vagy? Vagy már ilyennek születtél?

A szavak nem érnek sokat! Ki mutatja,hogy szeret? Mert,akkor egy szavad se lehet.

2014. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rád fér egy pszichiáter.
2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked úgy esik jól,hogy kikényszeríted belőle a szeretlek szót?Gondolkozz már!

Te nem ideges vagy,hanem idegbeteg,már ne haragudj.Vagy nagyon ráérsz.

2014. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jolvagytok már nem kell annyira élesbe venni ezt a leszúrlak dolgot :D Ez csak a szójárásom mikor ideges vagyok.Nem tudom mit fikáztok le nem erre voltam kíváncsi.Értelmes vélemények érdekeltek volna de kezdek rájönni hogy ezen az oldalon nem valami okos emberek lehetnek.Na mindegy,nem tudom ti hogyan reagálnátok egy ilyenre vagy inkább hogy hogyan esne? És nem nem vagyok olyan hogy kikényszerítem belőle a szeretlek szót de ha másfél éve mindig mondja és egyszer csak úgy nem annak vagy oka van vagy legalábbis furcsa.
2014. jan. 25. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!