Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz találni kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz találni kevésbé szexmániás nőt akinek nem ez a fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van tapasztalatom mert senki se tanított soha és senkivel se lehetett közösen gyakorolni... Az összes barátnőm rögtön az első alkalommal elvárta volna h minden tök jól menjen, nekem meg így szar volt az egész, így aztán meg is utáltam az egészet. :/


Azóta nem is akarok kapcsolatot senkivel, de szoktam ismerkedni és mindig jól el is vagyunk pár hónapig. Közbe furcsállják h minden szuper és mégse akarok többet barátságnál, ami igazából már jó is lenne nekem csak a csajok egy idő után összejönnek mással és szép lassan leépítenek és marad a havi 1x beszélgetés.

Aztán gyorsan keresek mást, akkor vele jó minden pár hónapig majd minden kezdődik elölről..


Ki lehet még ebből a gödörből jönni?


Az a baj h ha vki előtt megnyílnék ahhoz annyi idő kell, mire megbíznék benne, hogy addigra pont talál vkit akitől megkapja a szexet is, h inkább teljesen otthagy engem :/


2014. jan. 23. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, kb. 3 év után unalmas lesz a szex és nem fogja annyit akarni....:D
2014. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Ha felnőtt emberekről beszélünk, akkor természetes, hogy nem szeretnének 4-5 hónapig várni. Főleg úgy, hogy nem tudják még meddig kellene várniuk. Nem a legfontosabb, de az életünk része. Főleg, hogy a nők ha már kb. 22-25 éves korban járnak, szeretnének gyerekeket, és nem várhatnak a végtelenségig.
2014. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
22-25???? 23 vagyok, de nem akarok gyereket!!!!!
2014. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Csak példa volt.
2014. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha az adott nő téged szeret és minden rendben köztetek érzelmileg, nem a szex lesz a mérce. Senki sem született még szexistennek, gyakorlat kérdése és persze fontosak az érzelmek. Ha megvan az a plusz, téged fog akarni, mindennel együtt, ami a részed. :)


23/L

2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A nők nagy többsége márpedig szexmániás törődj bele -.- Nehéz más milyet kifogni.
2014. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresnék aki nem szex mániás.
2014. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy Nő akkor szexmániás, ha szerelmes. És csak egyetlen férfival kívánja kiélni ezt a mániát. :)
2014. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

ez nem szexmánia.

a felnőtt azért mennek bele elég gyorsan a dugásba,mert most minek vesztegesse az idejét hónapokig,ha mondjuk kicsi a farka,vagy érzéketlen,vagy fatökű a srác.

ha meg ezek később derülnek ki,annál rosszabb,ezért van az elején szex,mert felmérnek,te is őt és ha ez az alap dolog stimmel,akkor jöhet a komolyabb lelki része.

és igen.

az elején pusztító erejű dugást várnak leginkább,ezért ne lázadj ez ellen,hanem alkalmazkodj inkább,mert ami nem hajlik az törik.

2014. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért elbizonytalanítod rendesen így a nőket. Ha nem is szex, de azért csókok, stb. fokozatosan kell, hogy érezze lesz folytatás.
2014. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!