Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz találni kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz találni kevésbé szexmániás nőt akinek nem ez a fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van tapasztalatom mert senki se tanított soha és senkivel se lehetett közösen gyakorolni... Az összes barátnőm rögtön az első alkalommal elvárta volna h minden tök jól menjen, nekem meg így szar volt az egész, így aztán meg is utáltam az egészet. :/


Azóta nem is akarok kapcsolatot senkivel, de szoktam ismerkedni és mindig jól el is vagyunk pár hónapig. Közbe furcsállják h minden szuper és mégse akarok többet barátságnál, ami igazából már jó is lenne nekem csak a csajok egy idő után összejönnek mással és szép lassan leépítenek és marad a havi 1x beszélgetés.

Aztán gyorsan keresek mást, akkor vele jó minden pár hónapig majd minden kezdődik elölről..


Ki lehet még ebből a gödörből jönni?


Az a baj h ha vki előtt megnyílnék ahhoz annyi idő kell, mire megbíznék benne, hogy addigra pont talál vkit akitől megkapja a szexet is, h inkább teljesen otthagy engem :/


2014. jan. 23. 23:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Első talinak se kell kivárni a végét!

Szerintem rögtön az üdvözlő kézfogás után rohanjátok le őket, na nehogymár..hát mit gondolt, majd beszélgettek a randin, nem?? xD LOL

2014. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Andrea Henrietta ***** válasza:

Arra még nem gondoltál hogy ezt esetleg megbeszéld velük? Hogy esetleg emlmondd azoknak a szerencsétlen lányoknak azt, hogy te nem vagy olyan tapasztalt, és hogy "gyakorolni" szeretnél? Mert biztosan találsz olyant aki kapható lenne erre, hidd el sok olyan van, akik szeretik a tapasztalatlanabb pasikat.

Mert azért elég furcsak hogy hosszú ismerkedés után a pasi nem közeledik szexuálisan... ilyenkor a nőben olyan kérdések vetődnek fel, hogy "Nem talál elég szexinek? nem kíván? Vagy van más barátnője is mellettem, aki kielégíti a vágyait?" Nem csoda hogy előbb utóbb otthagynak.

A nők tudják, hogy minden pasi szexmániás, és az ilyen kérdések eléggé felzaklatnak és kiakasztanak, amikor egy pasi panaszkodik a miatt, hogy a nők kívánják őt... "Képzelem mekkora tragédia lehet... "

Minden emberi kapcsolat kulcsa a KOMMUNIKÁCIÓ. Nem tudom miért olyan nehéz ezt elfogadni és alkalmazni.

2014. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszülj be, gondolom azért keresed a csajok társaságát, mert áll a cerka rájuk. Nincs gyakorlatod? Akkor szerezz. Hogyha 10 csajon mész keresztül mire lesz valami tapasztalatod akkor annyin. Tökre senkit nem érdekel. Meg azért azt ne gondolod, hogy az ágyban minden csaj valami lepedőakrobata. Tudom, nem a legjobb tanácsokat adom, de ha semmi ilyesmihez nincs elég bátorságod még mindig marad az utolsó, végmegoldás. Keress egy örömlányt (pl:rosszlanyok.hu), mondd el neki mit akarsz, tanítson meg normálisan, belekerül 50 - 100 ezredbe, mert mész hozzá vagy ötször, de magabiztosabb leszel mint előtte, tudással felvértezve. Senki nem tudja meg, és ezek után nem kell hónapokig makmakolni aztán pofára esni. Remélem segítettem. :) Bevetésre fel! :D
2014. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
"minden pasi szexmániás" - marhaság...
2014. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!