Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz találni kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz találni kevésbé szexmániás nőt akinek nem ez a fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van tapasztalatom mert senki se tanított soha és senkivel se lehetett közösen gyakorolni... Az összes barátnőm rögtön az első alkalommal elvárta volna h minden tök jól menjen, nekem meg így szar volt az egész, így aztán meg is utáltam az egészet. :/


Azóta nem is akarok kapcsolatot senkivel, de szoktam ismerkedni és mindig jól el is vagyunk pár hónapig. Közbe furcsállják h minden szuper és mégse akarok többet barátságnál, ami igazából már jó is lenne nekem csak a csajok egy idő után összejönnek mással és szép lassan leépítenek és marad a havi 1x beszélgetés.

Aztán gyorsan keresek mást, akkor vele jó minden pár hónapig majd minden kezdődik elölről..


Ki lehet még ebből a gödörből jönni?


Az a baj h ha vki előtt megnyílnék ahhoz annyi idő kell, mire megbíznék benne, hogy addigra pont talál vkit akitől megkapja a szexet is, h inkább teljesen otthagy engem :/


2014. jan. 23. 23:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval vonuljanak zárdába, mert te csak a barátjuk méltóztatsz lenni?:D

"teljesen otthagy engem" nem vagytok együtt, tehát otthagyni sem tud.

Ki lehet jönni ebből a gödörből, persze. Csak kezdjél neki. Kockáztass. Kockáztasd meg, hogy összejössz egy lánnyal, és elmondod neki a sztorit. Nem kell azonnal, de legalább tegyél valamilyen lépéseket ha nem csak barátságot akarsz egy csajtól. Nem szexmániásak vagyunk, a szex egy felnőtt kapcsolat része. Akivel nincs semmilyen testi kapcsolat, az a barát. Szedd össze magad, és ne csak bunkó lányokkal ismerkedj, akik pocskondiáznak azért, mert nem szexistennek születtél (ahogy senki más sem). Tudom, hogy vannak ilyenek, pár hete egy kérdésnél is kifejtette az álláspontját egy p.ics@ mi szerint ő eddig csak olyan pasikkal volt együtt, akik tudták a dolgukat, és nehogy már neki kelljen a tanítónénit játszania. Ha nem lennék úrinő, úgy szájba vágnám az ilyet...:D

Nyugi, vannak olyan nők, akik megértik, hogy nem lepedő volt a jeled már az oviban. De nem baj, hogy ha elmondod előre, hogy nincs túl sok tapasztalatod. Ha azt hazudod, hogy van és úgy nyújtasz silány teljesítményt az ciki.

2014. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok csak lányban. Fordítva még rosszabb a helyzet. Nekem meg nem kell olyan akihez egymásnak adták a kilincset a nők. Én kifejezetten tapasztalatlan (legjobb ha szűz) fiút keresek mindig. Kár hogy ilyen már az óvodában se nagyon van.
2014. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak mire odáig jutunk, hogy megtenném ezeket a kezdeti lépéseket addigra lenyúlja vki más előlem :S

Én pedig ilyen vagyok, hogy nem tudok megnyílni senki előtt ismeretlenül csak ha már megvan egy minimális bizalom.


Ettől függetlenül elég közvetlen vagyok, meg barátságos, tényleg szinte bárkivel elvagyok tök jól, de bizalmas dolgokat senkinek nem mondok el magamról.

Eddig még mindenki megadta az esélyt akivel elkezdtem ismerkedni, de vagy sokáig húztam az időt vagy a szex miatt ment szarrá a kapcsolatunk.

2014. jan. 24. 17:59
 14/24 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy rendesen megismerj valakit, ahhoz egy élet is kevés.

Amúgy pedig nagyjából érezni, és tudni, hogy valaki rendes és megértő e akár néhány órából is, ami persze nem azt jelenti, hogy mindjárt le kell feküdni vele, de azért pár hónap az elég soknak hangzik.

Minden nőnek mások az igényei, úgyhogy a tapasztalatlanság sem lehet a károdra. Sőt mondok valamit, mi a párommal már 20 éve együtt vagyunk, és ez idő alatt is változnak az igények, amit időközben megbeszélünk. Fogalmazhatok úgy is, hogy ha nem mondtam volna el a páromnak, hogy mostanában mit szeretnék szex közben, akkor ő hiába tapasztalt, nem megy vele semmire nálam.

2014. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem nehéz. Csak jó helyen kell keresni.

Ha a lány mélyen vallásos, akkor még az is elképzelhető, hogy nem akar szexet a házasságig. De a nem vallásos lányok sem feltétlenül "várják el" a szexet 1-2 hónap után. Az értelmesebb lányoknak a lélek az igazán fontos, a testi kapcsolat csak ezután jön. Ha valaki szeret téged, nem fog otthagyni azért, mert x idő után még nem volt szex.


Ha valakivel közelebbi kapcsolatba kerülsz, beszéljétek meg, hogyan gondolkodtok erről. Mondd el neki, hogy már sokat csalódtál, emiatt van benned félelem - ha már eléggé megbíztok egymásban, akkor nem lehet gond egy ilyen vallomással.

2014. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Vallásosakkal általában nem jövök ki jól mert totál ellentétes az ő elveikkel az életvitelem kivéve ezt az 1 dolgot :)
2014. febr. 6. 16:47
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

De mire vársz hónapokat?


Szvsz ezekkel a csajokkal össze se illettél, ha pár nap ismeretség után nem akartál valamit kezdeményezni... Most nem szexre gondolok.

2014. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

akkor mégis mit tudsz csinálni egy nővel? részemről a szex a mindennapok része, alapvető elvárás....

ilyen hozzáállással a max 15 éveseknél tudsz próbálkozni

első tali = első szex azért jó, mert kiderül, hogy a pasi mennyire gáz

2014. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kolosszus22 ***** válasza:
Tusom ajánlani exbarátnőmet, na ő nem volt túlzottan szexcentrikus, ő az érzelmek embere volt, a testiség kevésbé volt fontos a számára.
2014. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kolosszus22 ***** válasza:

18-első tali azért túlzás, de az igaz, hogy a szex fontos, én 1 hónapot szoktam erre hagyni, szeretem ha egy nőben van tűz, szenvedély. A túl romantikus, érzelmes fapinákat kerülöm, de az egy éjszakások sem az én világom, nem biztos, hogy első talinál már olyan könnyen elengedném magam.

26F

2014. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!