Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha sokan válaszolnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha sokan válaszolnának. A többi lent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a barátommal. Egy jó ideje azt érzem hogy unalmasak a vele töltött órák, újra vágyom. Neki is mondtam hogy változzon és legyen olyan mint a kapcsolatunk elején, de nem nagyon látom rajta a változást. Én próbálom feldobni a kapcsolatunkat de neki semmihez sincs kedve, már a szexet is mindig én kezdeményezem, ha azt várom hogy ő kezdje akk sose kezdi el. Plusz már azt se hagyja hogy csókolózzunk, csak szájra puszit enged, azt mondja hogy nem szeret csokolózni, hiába mondom neki hogy engem ez zavar, nem változtat. Úgy érzem 16 évesen leragadtam és nem éltem/élek. Mert nem lenne baj azzal hogy 1fiúnál maradok, de már nem birom minden nap ugyan azt. Újra vágyom! Nagyon szeretem őt de ez nekem nagyon nem jó. Mit tegyek?
2014. jan. 24. 11:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

hm... exemmel majdnem ugyan ez volt a baj. Túl unalmasnak találta már a kapcsolatunkat. Én sem szívesen csókolóztam már vele, de nem azért, mert nem szerettem. Hanem azért, mert ha elkezdtük, egyszerűen 5 percig nem akarta abbahagyni...(ami nekem sok, unalmas/lapos/erőltetett) úgyhogy maradt a sima csók nyelv nélkül.

A szex meg nálunk fordítva, 10ből 9 szer én kezdeményeztem. Szakítottunk, 4-5 hét múlva megbánta. Akart volna kibékülni, de én már nem akartam. Most 2,5 hónap után megint kezdte hogy akarna békülni, de elmagyaráztam neki, hogy ennek már vége. Azt már semmi kép nem bocsájtom meg neki, hogy elhagyott.

Szerintem gondold meg, nehogy ugyan így járj :D


Viccesen hasonlít a te eseted, a mi esetünkhöz :)

(F)

2014. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem is akarsz szakítani. Ki az a hülye aki azt mondja? Szereted mivel próbálod helyre hozni, ha nem szeretnéd nem tennéd. Persze, hogy hiányozna neked szakítás útán. Próbálj beszélni a fejével mégjobban, érthetőbben. Ne kezdeményezz, mert csak elkapatod. Ez sok embernél hiba és itt ér véget.
2014. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
a szerelem amit iránta érzek, nem fog elmúlni ha jön egy másik..ezért nem tudom hogy mit csináljak. Se vele se nélküle
2014. jan. 24. 11:31
 14/36 anonim ***** válasza:
61%
Szakíts. Mi lesz így veled ha valakivel 50 éves házasságban fogsz élni...
2014. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Szakíts vele... Mi az hogy nem szeret csókolózni ne röhögtess..
2014. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg 50 év múlva a föld alatt fogsz feküdni.
2014. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
sokszor beszéltem már erről vele, látom rajta h próbál változni de csak rövid távon.
2014. jan. 24. 11:35
 18/36 A kérdező kommentje:
15/17-es Én is mondtam neki hogy 19 évesen mi az hogy nem szeret csókolózni...én is mikor csókolózzak ha nem kamaszkorban..
2014. jan. 24. 11:38
 19/36 anonim ***** válasza:
Látod próbál változni. Csak nem tudja mennyire, hogyan, stb. Biztos nem akarja ő se hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak.
2014. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
nem fog soha megváltozni a 2évből kb majdnem 1 évig próbált változni.
2014. jan. 24. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!