Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha sokan válaszolnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha sokan válaszolnának. A többi lent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a barátommal. Egy jó ideje azt érzem hogy unalmasak a vele töltött órák, újra vágyom. Neki is mondtam hogy változzon és legyen olyan mint a kapcsolatunk elején, de nem nagyon látom rajta a változást. Én próbálom feldobni a kapcsolatunkat de neki semmihez sincs kedve, már a szexet is mindig én kezdeményezem, ha azt várom hogy ő kezdje akk sose kezdi el. Plusz már azt se hagyja hogy csókolózzunk, csak szájra puszit enged, azt mondja hogy nem szeret csokolózni, hiába mondom neki hogy engem ez zavar, nem változtat. Úgy érzem 16 évesen leragadtam és nem éltem/élek. Mert nem lenne baj azzal hogy 1fiúnál maradok, de már nem birom minden nap ugyan azt. Újra vágyom! Nagyon szeretem őt de ez nekem nagyon nem jó. Mit tegyek?
2014. jan. 24. 11:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Amit mondanak neked az ellentetjét csinálodXD

Azt mondják szakíts, de szereted meg hiányozni fog. Ha meg azt mondom ne szakíts akkor meg lehetetlen, nem változik. Most kell segítség vagy nem? Kibeszélni jöttél ide magad vagy megoldani a próblémád? Nekem édes mindegy.

2014. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Költőnő? ***** válasza:
ha már az elmúlt egy évben ez megy, akkor miben reménykedsz még? Hogy X év múlva majdcsak...?
2014. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
ezért olyan nehéz ez. Mert nem akarom elveszíteni de ha vele maradok akk nekem lesz rossz
2014. jan. 24. 11:58
 24/36 anonim ***** válasza:
Ha a következőt is elkényesztetted azzal is ide jutsz. Talán nem veszed észre te magad is tehetsz a helyzetről. Nézd meg azokat akik megcsalják a párjukat. Mit mondanak? Ha másképp csinálnád nem lenne ez a helyzet. Gondolkozz el ezen.
2014. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Akkor maradj vele és szenvedj. Mások házasságokat bontanak fel, mégis túlélik. Sőt, utána jobb lesz mindenkinek.


Szerintem te erősen kapcsolatfüggő vagy. Inkább maradsz egy xar kapcsolatban és szenvedtek mind a ketten, minthogy kibírd azt hogy egyedülálló vagy. 16 éves vagy könyörgöm, nem 50, annyi pasi van mint égen a csillag.


Amúgy ha már 1 éve azzal kínlódtok, hogy változzatok (mert egy kapcsolat ugye két emberen múlik), akkor annak végképp semmi értelme. Te nem őt akarod, mert ha így lenne akkor nem akarnád hogy változzon, hanem úgy szeretnéd ahogy van. Ha 1 éve alatt nem sikerült megoldást találnotok, hidd el, 40 év múlva se fogtok...

2014. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 65%-os, én vagyok az a "hülye" aki szerint a kérdező igenis szakítani akar a barátjával. Hogy miért? Mert talán lerí a kérdéséből, hogy ezt akarja.


"Egy jó ideje azt érzem hogy unalmasak a vele töltött órák, újra vágyom."


"Úgy érzem 16 évesen leragadtam és nem éltem/élek. Mert nem lenne baj azzal hogy 1fiúnál maradok, de már nem birom minden nap ugyan azt. Újra vágyom! Nagyon szeretem őt de ez nekem nagyon nem jó. Mit tegyek?"


A kérdező pont azért tette fel a kérdést mert fél belátni, hogy igenis szakítani akar és tőlünk akarja megkapni hozzá a kezdőlökést. Úgymond igazolni akarja a döntését. Tudja, hogy a barátja NEM FOG MEGVÁLTOZNI, de a megszokás miatt nem szeretné elhagyni. Pedig az lenne a helyes lépés.

2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Költőnő? ***** válasza:
első szerelem, első komoly kapcsolat, értem én. Szakítani és egyedül lenni is meg kell tanulni. Persze h szar lesz utána, senki nem mondta h nem az lesz. De TE is tudod a szíved mélyén, h nem fog változni a helyzet. Minél hamarabb megléped innentől, amit meg kell, annál könnyebb lesz. Egy darabig szar lesz, de aztán meg nem. Fiatal vagy még ahhoz h egy rossz kapcsolatban benne légy. se gyerek, se lakás, se autó, se vagyon, ami közös lehetne. Csak az emlékek.
2014. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Mire vársz?

Nem fog megváltozni, csak szarabb lesz ez az egész szenvedés. Merj változtatni, ha nem akarsz egy kiégett kapcsolatban arról álmodozni, hogy de jó lenne valami izgalom. 30 felett ez már nehezebb lesz:-)

2014. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg? Pedig továbbra is szereti! Nem tudom neked a dilemma mond valamit? Az nem egyenlő azzal, hogy szakítani akar. Hű de okos vagy leri magadról.
2014. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már meghalt. Ha már ennyire hűvös veled, akkor kevés az esélye h ez rendbe jöjjön. Fiatalok vagytok még nagyon, előttetek az élet.

Ha szakítasz az kezdetben valóban rossz lesz, de inkább csak a megszokás fog hiányozni, de aztán rájössz hogy ez volt a jó döntés. Hidd el, ha egy kapcsolat ennyire elszürkül, és az egyik fél már tenni se akar érte, akkor abból jobb kiszálni. Az hogy nem kíván téged, már meg se csókol, az megint csak nem bíztató. Ebből jobb lesz, sőt ki is kell lépni. Volt már több kapcsolatom is, nem jó egy ilyenbe fulldokolni, tovabb kell lépni, jobb lesz mindkettőtöknek

2014. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!