Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37 éves férfi vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok, de a fiatal lányok jönnek be. Ismerkednél egy ilyen idős férfival?

Figyelt kérdés

Mindig is a fiatal lányokhoz vonzódtam. Nem szeretem a korosztályomat, teljesen elfásultak és elhagyták magukat. Pedomaci és hasonló kommenteket kérem mellőzzétek, nem pedofil vagyok, nem a gyerekek tetszenek. Jóval fiatalabbnak nézek ki, általában 30-nak mondanak. A legkevésbé se úgy viselkedek mint a harmincasok. És úgy általában az életkoromat kivéve semmi se utal arra, hogy milyen idős vagyok. Engem a legkevésbé se zavar a nagy korkülönbség. Nincs feleségem, nincsenek gyerekeim, nem vagyok elvált, egyszerűen élem és élvezem az életem ugyan úgy mint tíz vagy tizenöt éve.


Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről.


Életkort kérlek írjatok a válaszban!


2014. jan. 24. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
En 27 éves nö vagyok,a baràtom 42,soha nem volt fiatal baràtom,az érett férfiakat szeretem :)
2014. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaidat. Szavaid alapján komolyan fontolóra veszem, hogy mit is kéne tennem.
2014. jan. 24. 18:27
 13/22 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem gáz,ha te nem tartod annak.
2014. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, végülis nekem is 18 évvel idősebb a férjem...de már rég nincs köztünk semmi. 4. válaszoló voltam.
2014. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én ugyanaz mint a kérdező!!!

Kb.24-ig mennék le...

38f.

2014. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire fiatalokra gondolsz. én 21 vagyok, de direkt biztosan nem ismerkednék ilyen korú férfiakkal. az más dolog, ha valamiért (társaság/munka miatt) gyakran kell találkoznunk, és elkezdek hozzá vonzódni (ilyen előfordult már), de ha egy 30+-os férfi csak úgy mindenféle ok nélkül, ismeretlenül közelítene, én biztos visszautasítanám.

megnyugtatlak viszont, mert vannak olyan barátnőim, akiknek kifejezetten az ilyen korú férfiak jönnek be, és itt gyakori kérdéseken is egyre gyakrabban olvasom a "16/49 nagy korkülönbség?" típusú kérdéseket, szóval ha csak a felük valódi, van esélyed olyan lányt találni, amilyet keresel.

az más kérdés, hogy én nem igazán támogatom az ilyen jellegű kapcsolatokat, de gondolom ez csak azért van, mert nem túl gyakori a környezetemben.

és azt se felejtsd el, hogy nem minden 40 körüli nő öreg/elfásult. keresni kell. én is azt hittem, hogy a korombeli/fiatalabb srácok mind éretlenek, aztán bekerültem a megfelelő környezetbe, és láttam, hogy nem így van. csak jó helyen kell keresni, és igazi kincsekre akadhat az ember :)

2014. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 cicus001 válasza:
Hidd el sok olyan lány van aki a sokkal idősebbeket szereti..
2014. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerencsere igazad van 17-eske :)


47/F

2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én azért ismerek nagyon csini jól kinéző 3..páréves nőket. Nem igaz hogy le vannak harcolva. Csak aki hagyja magát.
2014. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40 kornyeken rugnak meg magukon egyet :) Van akinek egesz jol bejon ... de azert az atlag megmarad cekkercipelo asszonysagnak.
2014. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!