Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37 éves férfi vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok, de a fiatal lányok jönnek be. Ismerkednél egy ilyen idős férfival?

Figyelt kérdés

Mindig is a fiatal lányokhoz vonzódtam. Nem szeretem a korosztályomat, teljesen elfásultak és elhagyták magukat. Pedomaci és hasonló kommenteket kérem mellőzzétek, nem pedofil vagyok, nem a gyerekek tetszenek. Jóval fiatalabbnak nézek ki, általában 30-nak mondanak. A legkevésbé se úgy viselkedek mint a harmincasok. És úgy általában az életkoromat kivéve semmi se utal arra, hogy milyen idős vagyok. Engem a legkevésbé se zavar a nagy korkülönbség. Nincs feleségem, nincsenek gyerekeim, nem vagyok elvált, egyszerűen élem és élvezem az életem ugyan úgy mint tíz vagy tizenöt éve.


Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről.


Életkort kérlek írjatok a válaszban!


2014. jan. 24. 18:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
miért a 40 es palik mind adoniszok?? Lógó sörhassal meg dupla tokával...
2014. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Nekem mindig az idősebb férfiak tetszettek. Volt közöttük 46, 38, 35 éves férfi is. A saját korosztályom semmilyen szinten nem tudott megmozgatni.


22/L

2015. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!