Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult a problémám. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult a problémám. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Pár napja felkeresett egy lány az egyik fizetős társkeresőn. Bejelölt, tetszem neki és ő is nekem, de még csak 20 éves lesz pár hónap múlva. Én már 26 éves vagyok...Iwiw-en ráakadtam az adatlapjára és kiderült, hogy nagyon közel lakik hozzám. Ott írtam neki üzenetet, hogy szeretném megismerni, de nem válaszolt a levelemre. Helyette Facebookon minden előzetes levél nélkül, minden nélkül ismerősnek jelölt. Vajon belefogjak-e egy olyan kapcsolatba, melynek sikerességében már most nem vagyok biztos? Valamivel több, mint 6 év van közöttünk és 22 cm a magasságkülönbség. Mért érzem ennyire bizonytalannak ezt az egészet még azelőtt, hogy belekezdenék? Volt már mással is ilyen?
2014. jan. 26. 00:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Velem nem volt.
2014. jan. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod ki, nem tudod meg milyen.
2014. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mit számít 6 év? Szerelemben semmit...

22 centi? :D most komoly ezen vagy fennakadva?

Volt olyan barátom akivel 8 év korkülönbség volt, meg 30 centi különbség, hagyjuk a sablonos dumát, beszari vagy.

2014. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor beszari vagyok...mi a megoldás?
2014. jan. 26. 00:56
 5/23 anonim ***** válasza:

3 as véleményét erősítem


2 méter vagyok akkori barátnőm 165cm

és volt köztünk 15 év (6év rip)


na akkor ez akadály?

2014. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ezen mégis mi a bonyolult?:D

Pont az ilyen töketlenkedések miatt tart ott sok férfi ahol...a Siránkozások mezején.

Van egy csaj, akivel egy hullámhosszon vagy és te keresed a kifogásokat. Csak gratulálni tudok. Taps-taps.

2014. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Több időre van szükségem, hogy döntsek, ez minden.
2014. jan. 26. 00:59
 8/23 anonim ***** válasza:
Aztán ne csodálkozz, ha faképnél hagy.
2014. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

a kor az lényegtelen 20 felett.

esetleg elbizonytalanításból szokták forszírozni a nők,ha túl nagy a különbség,aminek persze nem dőlünk be.

ez a szeretnélek megismerni meg nem a legjobb nyitás.

süt róla a kétségbe esés.

a gondolkodás meg ugye a habozás,határozatlanság aminél jobban semmit nem utálnak a nők.

és persze.

a legtöbb kapcsolatomban ennyi,vagy ennél több volt a korkülönbség,mert 10 évesen is a 20 éves csajok tettszettek,meg 30 fölött is ők tetszenek.

2014. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"ez a szeretnélek megismerni meg nem a legjobb nyitás."


Nem írta, hogy szeretne megismerni csak megjelölt képem alapján, azaz csak lájkolt. Abban igazad van, hogy nagyon nem jó, ha egy lány kezd el nyomulni, egyszer faragtam rá erre én is.(melléfogtam)

2014. jan. 26. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!