Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy zavar a "bajuszkája"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lányokat ezzel meg lehet bántani, nem szeretnék bunkó lenni, de egy kissé zavar, hogy viszonylag erős "pelyhek" vannak a szája fölött fiatal lány létére (az átlagosnál szerintem erősebb ott a szőrzete).

2014. jan. 26. 16:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%
Mikor csókolóztok csinálj úgy, mintha valami baj lenne és fájna. Aztán mond azt, hogy "Basszus, összeakadt a bajszunk":D
2014. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Én ismerek egy csajt akinek bajsza van de ő egy pasira hasonlit inkább, amikor megszólal akor meg csaj hangja van, fú félelmetes.
2014. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nekem is tuti rosszul esne, ha szólna a pasim emiatt. :D De nekem nincs pasim, alakulgat valami, de már most elkezdtem gyantázni a bajszom. Szőke, nem látszik annyira, én látom (és ha én látom, akkor más is, gondolom), és nagyon zavar, szóval elkezdtem gyantázni. Ha régi a kapcsolat (kb 1 éves), szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy imádod, de zavar a bajsza. Ha meg friss kapcsolat...nem tudom. Félő, hogy megsértődik, hiába nem bántani akarod ezzel. Mióta vagytok együtt?
2014. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy kapcsolatban nem szabad, hogy ez rosszul essen. Finoman említsd meg neki.
2014. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
uh...:D hány évesek vagytok?
2014. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem szőke. Nem ismerem még annyira a barátait, biztosan nem intézném rajtuk keresztül.

Pár hónapja vagyunk együtt. Ő 20 alatt még, én fölött. Nem sértődékeny, nem csinálna belőle hisztit, de szerintem nem esne neki túl jól.

Az eddigi válaszok alapján úgy tűnik jobb, ha hallgatok -- legalábbis egyelőre. Végül is láttam már rosszabbat is…

2014. jan. 27. 01:11
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan feltűnő, akkor szerintem már ő is észrevehetné, hogy látszik. De mondjuk megértem, rohadt szar, hogy nekünk nőknek MÁR az arcunkat (bajusz) is kell szőrteleníteni...
2014. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Vagy fél attól, hogy ha leszedi, csak erősebb lesz később (ez egyébként igaz vagy csak mítosz?), vagy lehet úgy gondolja, hogy még "belefér".


Csak az a gond, hogy szerintem eleve egy kicsit nem úgy működnek a hormonjai, ahogy kéne. Több jel is erre mutat. Pl. más testrészein is KICSIT több, erősebb szőrzet van, mint normális volna … szerintem, kissé mély hang stb. Nagyon kínosnak érezném erről beszélni vele. Talán fogamzásgátló tabletták segíthetnének a bennük lévő női hormonokkal?

2014. jan. 28. 00:52
 19/28 anonim ***** válasza:

Most ki akarod lobbizni a fogamzásgátlót? :D

nem, az nem segít, de őszintén szerintem nem is szőrös a barátnőd az átlagosnál jobban, csak kitalálod :D

2014. jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
Van aki alkatilag genetikailag ilyen típus és a felmenők is hasonló szőrzettel rendelkeznek. Szerintem az a nem normális hogy ez téged ennyire zavar. Tudod engem mikor kezdtek el zavarni ehhez hasonló apró cseplő dolgok? Amikor már nem szerettem úgy a barátnőm. Szereted te igazán ezt a lányt?? Ha így lenne nem várnád el hogy hormonokkal bombázza magát csak mert szerinted kicsit erosebb a szöre. Ami simán lehet öröklött is azzal meg nem fog tudni változtatni ha fejre áll se. Egész életében hetente nyirja?? Én inkább keresnek egy olyan pasit akit ez kevésbé zavar.Te tökéletes külsővel lettél megaldva?
2014. jan. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!