Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy zavar a "bajuszkája"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lányokat ezzel meg lehet bántani, nem szeretnék bunkó lenni, de egy kissé zavar, hogy viszonylag erős "pelyhek" vannak a szája fölött fiatal lány létére (az átlagosnál szerintem erősebb ott a szőrzete).

2014. jan. 26. 16:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

# 18

Tévhit, hogy pl. a borotválkozástól erősödne a szőrzet.

2014. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Igen, a borotvától erősödik a szőrzet. Ezt nőként mondom, kéthetente borotváltam a lábam. Most úgy néz ki mint Jetié. 3 centis hosszú vastag fekete szőrszálak. Szóval nem kacsa..a bajszot is vagy szőkitetteni vagy gyantával leszedetni mert a borotvától meg fog erősödni. Ne tudjátok meg milyen fejmosást kaptam a kozmetikusomtól amikor megtudta, hogy borotválni szoktam!!! Szóval igenis erősödik. Állítólag a krémtől is. Vagy nem kell hozzányúlni egyáltalán vagy epillátor/gyanta. Semmi más nem jó. Az meg tudjátok milyen fájdalmas...

Ilyen feltételek mellett én hozzá sem nyúlnék ha újrakezdhetném...most szenvedek a megerősödött szőrrel.

2014. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Ha "tökéletesen" néznék ki, vagy legalább ha ő szólna, hogy ezt vagy azt változtassak magamon, akkor talán én is mernék szólni.

A "fogalmazásgátlós hormonkúra" azért jutott eszembe, mert több apró jel mutat arra, hogy nem a legjobb a szervezetében az arányuk :/


De lehet, csak én vagyok a hülye :/ Vagy csak túl kevés "igazi" nő állt hozzám olyan közel, hogy aprólékosan megfigyelhessem őket. :D

2014. jan. 29. 00:53
 24/28 Költőnő? ***** válasza:

borotvát azt tényleg ne

gondolom nem Tom Sellecket szeretnéd magad mellé. Gyanta, csipesz, akármi, csak ne borotva

2014. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

És most azzal előbbre vagy, hogy nekünk magyarázod mire lenne szüksége a barátnődnek?

Szerencsétlen lány még nem is tud semmit te meg már össze vissza kezelnéd! Ha annyit nem birsz neki elmondani, hogy zavar a bajuszkája akkor hogy akarnád a hormonkúrát előhozni??? Ez nagyon gáz, már bocs.. Ne legyél már ilyen fatökű! Az, hogy a háta mögött kombinálsz és idegen emberekkel vitatod meg ezt a kényes témát számomra ezerszer bántóbb lenne mintha elém álltál volna és megmondtad volna mi zavar. Azt meg had döntse már el Ő, hogy ezzel a "számodra problémával" mit akar vagy nem akar kezdeni. Az ő teste és az ő egészsége. A hormonokat sem szedheti akárki, elég szép kockázatai vannak és nem is mindenki bírja. Légy férfi és állj elé kedvesen, mosolyogva: "-Kicsim láttad, hogy van egy kis bajuszkád?? Eddig nem is vettem észre!! Szerinted mitől lehet??" És ha már benne vagytok a témában akkor majd elmondhatod neki, hogy szerinted érdemes lenne kérnie a nőgyógyászánál egy hormonszint meghatározást (nem ránézésre történik ám a gyógyszerezés) biztos ami biztos. Amúgy simán lehet, hogy nem fog felirni semmit ahogy nekem sem ugyanis neki - bajusz ide vagy oda- van annyi rálátása, hogy alkatilag is lehet valakinek erősebb szőrzete amibe nem kéne és nem is érdemes beleavatkozni. Egyik ismerősömnek is nagyon erős szörösödése volt de olyan, hogy az arcán is látszottak a kis szőrök mégis teljesen egészséges most született meg a 3. gyereke. Szóval főleg ha sötét hajú az illető akkor lehet, hogy ilyen tipus. Majd a doki eldönti egy hormonvizsgálat után.

2014. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 30. 09:51
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki (lány) rövid haj, férfi cipő, egy két asszonyos ing és összenőtt szemöldök, bajusz... durva neki nagyon látszott..nekem is van kicsi én epilálom régen szőkítettem...de vissza térve az osztálytársra eddig két csávójáról tudok és sosem csinált semmit a bajszával pedig már 20 méterről rikít
2014. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

Hát így:

"Kicsim, megyek borotválkozni. Jössz te is?" XD

2016. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!