Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire tolerálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire tolerálnátok, ha a barátnőtök 2 fiúval lakna 1 albérletben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden: Szeptembertől kezdem az egyetemet, és két fiúbarátommal lebeszéltem, hogy lakhatnánk egy albérletben, pénzben jól kijönnénk, még úgy is, ha a központban lévő albérletet találnánk, mert nem igazán ismerem ki magam Bp.-en, megkönnyítené a dolgom, ha nem kéne sokat utazgatnom. Jóban vagyok velük, 1ikük 5-6 éve legjobb barátom, másikat nemrég óta ismerem. A legjobb barátommal soha nem volt köztünk semmi, ugyan elég csajozós,de rám sose hajtott. A másiknak kiderült h tetszettem, de nem mert kezdeményezni, mert akkor barátom volt még. Nekem ő nem jön be, magyarul egyikükkel se lenne semmi,ez fix!


Ha lenne egy barátom,akivel komolyabban gondolnám,mit szólna ehhez? Tudom nehéz szitu, de nekem így jön ki jól pénzből, mert nem vagyunk valami gazdagok..


18/L


2014. jan. 26. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kb semennyire.
2014. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bizalom és kész. Ha bízom benned, akkor el merlek engedni bárhová és el tudom fogadni, hogy velük laksz.


De ha visszaélsz a bizalmával egy ilyen helyzetben, annak nagyon csúnya vége lehet!

2014. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nem volt szép komment, hogy egyikükkel úgyis lefeküdnék előbb vagy utóbb. Nem vagyok olyan lány, eddig mindössze két kapcsolatom volt, a két fiú közül pedig csak az elsővel feküdtem le, az 8 hónapig tartott. Tehát megbízhatónak tartom magam, és nem lehet pár szép szóval és néhány pohárral rábeszélni akármire! De amúgy megértem, hogy a legtöbben a válaszolók közül miért ne mennének bele egy ilyenbe. Fordított esetben én sem örülnék neki.
2014. jan. 26. 22:01
 14/20 anonim ***** válasza:

Ennyire nem bízik senki a párjában... nekem ez fura. Én laktam együtt 2 fiúval, a párom mégsem volt féltékeny sem mert tudta jól hogy nekem csak ő kell, sose csalnám meg. Ő is lakott együtt lányokkal, ebből sem volt semmi gond, nem zavart mert tudom hogy a páromat ők nem érdeklik.

Szerintem az élet nem egy film ahol mindenki dug mindenkivel aki ellenkező nemű, ha normális párt választ az ember akkor nem kell ilyesmiktől félnie.

2014. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Így van, ahogy mondod!
2014. febr. 2. 18:37
 16/20 Passiflora ***** válasza:

"De amúgy megértem, hogy a legtöbben a válaszolók közül miért ne mennének bele egy ilyenbe."


Nekem azért gyanús, hogy benne van a dologban, hogy a kedves férfi hozzászólóknak van annyi önismeretük, hogy bevallják maguknak, hogy hasonló felállásban, férfi albérlőtársként tőlük mire is lehetne számítani. :-)


Pont, mint amikor a lányos anyukáknál már csak a lányos apukák féltik jobban a szemük fényét, mikor diszkóba, házibuliba stb. menne.

2014. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát igen... Azért is tettem fel a kérdést, mert férfiszemmel más, mintha én belegondolok lányként, hogy nem csinálnék semmit.
2014. febr. 8. 14:11
 18/20 anonim ***** válasza:

bár régi a kérdés, írok ide. 24 éves lány vagyok, sokszor laktam együtt lányokkal és fiúkkal is. lányokkal mindig utáltam lakni, a fiúkkal jobban kijövök. kétszer is laktam egy albérletben 2-2 fiúval, és soha egyikükkel sem feküdtem le, nem is akartam, nem is tetszettem, pedig volt olyan fiú közöttük, akinek tetszettem, de sosem nyomult rám. egyik pasimat sem zavarta sosem, hogy fiúkkal lakott, és rosszul is esett volna, ha emiatt féltékeny, mert akkor nem bízik bennem.

szóval a válaszolók többsége tök gáz, hogy nem bízik, és a lányokat, akik fiúkkal laknak, kb. rögtön r.bancnak tartják. ti vagytok a cikik.

2014. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Egyetértek! Azóta össze is költöztem az említett két sráccal és nagyon jól megvagyunk. a házimunkát én kapom, cserébe ők főznek, mert én azt nem tudok.

Barátom mondjuk nincs,de akadtak jelentkezők, akiket nem zavarta volna ez,elmondtam nekik mi a helyzet!

2014. okt. 7. 18:51
 20/20 anonim ***** válasza:
jee, örülök :))
2014. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!