Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 16 éves lány egy 23 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Barátnőm még csak 16, de bele van zúgva egy 23 évesbe, mert milyen jól megértik egymást, ugyanarra gondolnak, lelkitestvérek, megtalálta önmagát a srácban stb... Ahogy ez lenni szokott... Szerintetek normális? Nem nagy a korkülönbség? Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?
2014. jan. 26. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan állok, szerintem semmi baj nincs vele, ha igazán komolyan áll mindkét fél a dologhoz..:D Mi nagyon jól megvagyunk, s a korkülönbség sem tünik fel, se köztünk se társaságba, jól feltaláljunk magunkat.. azt mondják én is érettebb vagyok a koromnál lehet emiatt is . Amugy én valahol láttam egy videót, a szerelemről, a kapcsolatokról, olvastam könyvet is, és nem tartották soknak a 7 év korkülönbséget, Szóval No stress, és ha szereted , en érdekeljen más véleménye..:)
2014. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!