Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szuleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szuleimnek?

Figyelt kérdés

A baratommal (14/F) masfel honapja vagyunk egyutt. Nagyon szeretjuk egymast s ez mind szep es jo, csak egy a bokkeno: Interneten (egy multis jatekban) ismerkedtunk meg. Egyszer mar talalkoztunk eloben egy osztalykirandulasom soran (sikeresen kikonyorogtem hogy oda menjunk kirandulni ahol o lakik). Jo vagasu, kedves, figyelmes, udvarias fiu. Jo csaladbol szarmazik es nem tunik rosszakaronak. De megis hogy mondjam el a szuleimnek hogy masfel honapja egyutt vagyok vele? A szuleim eleinte azt is elleneztek hogy az Interneten ismerkedjek, ehhez nem tudom mit szolnanak...csak attol tartok sejtenek valamit..


14/L



2014. jan. 27. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan, még ha szülőt zavarba is hozza eleinte az, hogy nemrég még pici lánya már érdeklődik a fiúk iránt, igazából előbb utóbb belátja azt, hogy ez annak a jele, hogy lánya egészségesen fejlődik nővé.


Teljesen jó ez a fokozatosság. Igazából ezzel is a srácokkal való kommunikációban szerzel rutint, így nemsokára már élőben is természetesebben fogsz tudni beszélni egy neked tetsző sráccal.

2014. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az én ex barátnőmmel akivel 3 évig voltam együtt, szintén online játékban sikerült megismerkednem, én sem lehettem több 14 nél. A helyzet nálunk annyiban volt más hogy ő 200 kilométerre lakott tőlem, viszont ez nem volt nagy akadály. Fél évet húztunk le úgy hogy nem láttuk egymást, 4 hónapig az én szüleim sem tudtak a dologról, aztán amikor magánakcióba fogtam volna, hogy lássam végre a lányt, sejtették a dolgot, és akkor elkellett mondanom. Én akkor úgy voltam az egésszel, hogy ha minden jól sül el, és sínen megy, akkor mondom el nekik. Nos de így sem lett rossz vége, közöltem velük, rá 2 hétre körülbelül, sikerült eljutnom a lányhoz, és arra rá éltünk boldog kapcsolatban.

Azttán vége lett egyéb okokból főként személyiségből következtek, meg egy két egyéb hatás is közrejátszott, de a lényeg hogy általában a szülők csak segítenek az ilyen helyzetekben, ha őszintén elmondod nekik. Nekem csak megkönnyítették a dolgomat mindig kerestek velem megoldást az egyes találkozásokra.

Szerintem csak ülj le az egyik féllel, amelyik szerinted szimpatikusabb ilyen szempontból, vagy nyitottabb, és beszéld meg vele.

Sok szerencsét!

17/F

2014. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes választ, lehet ismétlek valakit, ezért előre is bocsi.

Szerintem először azt add be, hogy a játék amivel játszol rendelkezik egy jó kis internetes közösséggel, ami áll X tagból akik fixek és még pár ember jön megy, vagy ritkán van a játékban. És hogy lenne találkozó, a korosztály vegyes, de a játékról szól stb stb.

A cél érdekében, megpróbálhatsz összehozni egy klántalálkozót, már ha van egy klán, vagy csoport amiben együtt játszotok. Nem tudom mekkora a táv és mennyire nehéz az utazás, de akár ő is jöhetne hozzád majd.

Lényeg, ha apukád elvisz 1-2 ilyen klántalálkozóra ahol láthatóan nem történik semmi, csak a számára baromira unalmas és ismeretlen játékról megy a duma, meg később egymásról egy kicsit, meg storyzgatás akkor látni fogja, hogy ez nem gázos. Később ha a közlekedés egyébként nem veszélyes egyedül is simán elengedhet. És egy két ilyen tali után be lehet dobni, hogy te megismerkedtél a csapatból egy korodbeli fiúval és szimpatikus, csinos, stb stb. És szeretnétek mindketten többet, csak ugye a táv az probléma lehet, hogy ő esetleg alhatna e nálad, később esetleg te nála (erre kisebb esélyt látok a te korodban). Ez egy hosszabb folyamat, de nem olyan sokkoló, hogy közlöd a neten megismerkedtél valakivel. Úgyis rosszra fognak gondolni!

2014. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező mivel játsszol?
2014. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hat eleg messze lakunk egymastol. O az orszag egyik felen en a masikon :S Igen van egy 58 tagbol allo klanunk ezek kozul 20 vagy annal tobb emberrel tartom ugy a kapcsolatot hogy minden nap beszelunk, jol ismerjuk egymast. A maradekbol a legtobbel koszono viszonyban vagyok, s van akit tudom hogy jatszik de meg nem volt szerencsem talalkozni. Egyszer az egyik lannyal majdnem talalkoztam amikor a csaladdal elmentunk oda ahol o lakik (nem azert mentunk hogy vele talalkozzak) es akkor meg segittettek is hogy megtalaljuk csak kiderult hogy nem volt otthon.

A jatek: Dragon's Den (ilyen farkasos ize, de csak le szoktunk ulni es beszelgetni. tudom erre a Facebook is jo vagy barmi oldal, de itt "bele lehet elni magunkat" mintha tenyleg ott lennenk egymas mellett)

2014. jan. 27. 13:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Pedig már naivan azt hittem, hogy egy feltörekvő játékos vagy... de ez a játék gagyi nagyon.
2014. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hm..mondtam hogy csak azert jatszom vele, hogy a barataimmal beszelgessek...
2014. jan. 27. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!