Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akiknél ritka a szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknél ritka a szex. Nálatok miért, és mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan kapcsolatban élők, akiknél nagyon ritka a szex? Mikor volt utoljára? Vágynátok rá egyébként, vagy pont miattatok ritka? A kapcsolatotok amúgy jó, vagy a szexualitás hiánya erre is rányomja a bélyegét? Én ebben a helyzetben vagyok, és szakításra készülök rövidesen, mert már a szerelem is elmúlt. Csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még rajtunk kívül mások is. Amúgy fiatalok vagyunk, 20 és 25 évesek.
2014. jan. 27. 23:34
1 2 3 4 5
 11/49 A.R. ***** válasza:
20 éves srác vagyok és az én kapcsolatomban is előfordult, hogy nyűgnek éltem meg a közeledését és már untam. Ez szimpla unalom. Nincs kedvem a monotonitáshoz egyszerűen unom vele a sexet és kész.
2014. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehetséges indok. Őszintén szólva én is unom, mert mindig ugyanolyan, pedig próbáltam feldobni, de ahhoz is két ember kellene. Ettől függetlenül nekem még volt rá igényem és élveztem is. Ezek szerint ő nem.
2014. jan. 28. 14:37
 13/49 G.Melinda2116 válasza:
Biztos nem vagy elég jó.:D
2014. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Biztos! :D
2014. jan. 28. 18:08
 15/49 anonim ***** válasza:

Nem azért de egy megcsalás simán belefér abba hogy te tudsz arról hogy mikor mit csinál :) Ez csak kommunikáció,nem vagy ott! naiv vagy még pasik terén! :)

Most szenvedsz ,minek vagy vele együtt?Félsz egyedül maradni?Ha nem megy,akkor ne erőltesd és vess véget az egésznek!

2014. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy szenvedek, mert én már lezártam magamban a kapcsolatot, ő jobban szenved, mert látja, hogy vége lesz. Egyedül maradni sem félek, hisz egyedül vagyok már így is, egy hónapja találkoztunk utoljára, előtte szintén, így november óta két alkalommal, testi érintkezés olyankor sem volt egy köszönő és egy búcsúzó szájrapuszin kívül. És tökéletesen elvagyok a hétköznapjaimon így egyedül. Végre több időm van a barátaimra, hobbijaimra, stb. És az biztos, hogy ha végre ennek hivatalosan is vége lesz, jónéhány évig nem akarok magam körül egy férfit se látni. 16 éves korom óta "be voltam zárva" a kapcsolatba, kizárt, hogy az elkövetkezendő időkben ismét elkötelezzem magam, pláne ilyen hosszú időre.
2014. jan. 28. 23:49
 17/49 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy nem itt, hanem privátban egy srácnak leírtam, hogy miből is áll az, hogy tudom, mikor és mit csinál. Felkel, és onnantól kezdve kb. megállás nélkül chatelünk. Még a wc-ről is írni szokott, tv-zés közben kommentálja a műsort, kaja közben, a buszról, a munkahelyéről, lefekvés előtt, stb. És mivel az ő telójában is van GPS, azt is mindig látom, honnan ír. Onnan, ahol lakik, vagy onnan, ahol dolgozik, ha buszon van, látom, épp melyik városban jár a busz. Én is sokáig hittem, hogy megcsal, de rájöttem, hogy chatelés közben nem tud szexelni, így esélytelen. Illetve régebben ha nem chateltünk, akkor meg együtt voltunk. Együtt keltünk, feküdtünk. Ha csak nem éjszaka mellőlem járt el valakihez, máskor nem sok ideje volt. Erről nem tudtok meggyőzni, hogy megcsal, mert akárhogy osztok szorzok, fizikai képtelenség. Ha pedig egy másik dimenzióban mégis megtette, akkor azt kívánom, egészségére. :D
2014. jan. 28. 23:54
 18/49 anonim ***** válasza:
Frigid az asszony.
2014. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Én vagyok az "asszony". Ezt nem mondanám magamról... :)
2014. jan. 29. 15:35
 20/49 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg naív vagy még pasik terén :)

Én simán chatelnék veled miközben egy csaj éppen lecummant! :) Semmi sem elképzelhetetlen!Van aki nagyon jól csinálja!Valaki meg nem és lebukik!

Én simán odaadnám egy havernak a gps-es telót hogy írogasson róla hülyeségeket miközben mással kavarok! :)

Meg minden pasinak a nevében:Olyan alkalom nincs mikor nem akarunk kefélni vagy cumiztatni!!! :) Ha nem nyúlt hozzád a pasi akkor Veled van baja,vagy más elégíti ki.ÉS más verzió szerintem nincs...

2014. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!