Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akiknél ritka a szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknél ritka a szex. Nálatok miért, és mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan kapcsolatban élők, akiknél nagyon ritka a szex? Mikor volt utoljára? Vágynátok rá egyébként, vagy pont miattatok ritka? A kapcsolatotok amúgy jó, vagy a szexualitás hiánya erre is rányomja a bélyegét? Én ebben a helyzetben vagyok, és szakításra készülök rövidesen, mert már a szerelem is elmúlt. Csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még rajtunk kívül mások is. Amúgy fiatalok vagyunk, 20 és 25 évesek.
2014. jan. 27. 23:34
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Amúgy ne haragudj az osztásokért! :)
2014. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, az már más kérdés, hogy nem is hiszem el ezeket. Nincs oka velem lenni, nem is élünk együtt, nem szolgálom ki őt, nem adom meg neki azt a kényelmet, amit sok férfi megkap, és ami mellől félrelép, de mégis bennemarad a kapcsolatban, mert otthon kinyalják a fenekét. Hozzám utazgatnia kell, ha látni akar, hoznia kell a kis cuccát, ha velem akar aludni, nem főzök neki minden nap, stb. Így nincs, ami hozzám köti. Ha mással akarna lenni, lelépne. De persze írjátok még le páran, hogy úgyis megcsal. Nektek jobb lesz ettől, gondolom. Én meg tudom, hogy nem csal meg. Mivel egy haverjával sem vagyok beszélő viszonyban, nem tudnék egyikkel sem 2 percnél tovább úgy beszélgetni, hogy ne jöjjek rá, hogy nem vele beszélek. Mindegy, nem győzködök senkit, hisz nektek úgyis mindegy, hogy megcsal-e, engem meg nem kell győzködni. Ja, és az orális szexet hálistennek utálja (én is!). Bár úgy tűnik, a simát is. :D
2014. jan. 29. 23:38
 23/49 anonim ***** válasza:
0%

Gáz ez az ember! Milyen pasi ez hogy utálja ha lecummantják? :) Szerintem ajándékozd meg egy prostival!!! :)

Szóval ha nálatok van akkor nem főzöl rá?Most akkor még főzni sem tudsz vagy rossz vendéglátó vagy? :)

Gázok vagytok mind a ketten! :)

2014. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Most miért kellene neki főznie? Akkor már főzzenek együtt, de érted, nehogy már kiszolgálja... am sztem nem csal meg, de itt mindenkinek azt a legkönnyebb odavágni...
2014. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
A szüleimmel élek. Általában ők főznek, de én is szoktam. Abból eszik, ami épp van itthon. Ha van kaja, nem fogok egy 6 fogásos menüt feltálalni neki külön, ha jön. Úgy gondoltam, ez egyértelmű. Arra értettem ezt a nem főzök neki dolgot, hogy sok pasi, aki együtt él a párjával, mégis megcsalja, azért nem hagyja el az állandó párját, mert kényelmes neki, hogy van hova/kihez hazamenni, otthon meleg étel várja, ki van szolgálva, a lakás ki van takarítva. Mert sok nő rabszolgának képzeli magát, és ezeket megteszi, holott mindkét félnek egyenlő arányban kéne végeznie a házimunkát, legyen az főzés vagy porszívózás. Szóval erre utaltam. Hogy nálunk nincs még együttélés, nincs kinyalva a feneke, nincs oka, amiért a kapcsolatban kéne maradnia, nem adok neki kényelmet, állandóságot, közös, meleg otthont.
2014. jan. 30. 15:47
 26/49 anonim ***** válasza:
Szakítottál már vele?
2014. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Nem, nem is találkoztunk, dolgozik. Hétvégén dolgom van, így szintén nem tudunk találkozni, jövőhéten megint dolgozik. Szóval egy darabig nem is találkozunk. Azért chaten meg telefonon nem fogok...
2014. jan. 30. 18:42
 28/49 anonim ***** válasza:

Legalább személyesen,de akkor megbeszélhetnél egy találkát vele minél előbbre,vigyél neki valami ajándékot és úgy szakíts vele :)

Ne húzd az időt,meg az ő idejét sem !Lehet hogy miattad egy csomó lehetőséget kihagy :) Szóval ne légy önző! :)

Viszont annyi pozitivum van hogy legalább személyesen vetsz neki véget,csak ne húzd az időt,vess neki minél előbb véget,ez jobb neki is és neked is.

2014. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kellene olyan csaj aki utálja az orált.
2014. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

28: ajándékot? Aztán meg hozzámvágja... :D Nem kell oda ajándék, még szülinapjára se adtam csak sütöttem neki tortát, akkor szakításra minek? Nem értem a logikát, én se szeretnék ajándékot kapni, hogy aztán otthagyjanak a francba. :D


29: ez egyéni szocprobléma. Nekem se kellene olyan férfi, aki rámerőlteti a saját akaratát. :) De mivel az orál téma elég hamar előkerül 1-1 kapcsolatban, így simán le lehet lépni, ha valakinek nem tetszik valami.

2014. jan. 30. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!