Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akiknél ritka a szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknél ritka a szex. Nálatok miért, és mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan kapcsolatban élők, akiknél nagyon ritka a szex? Mikor volt utoljára? Vágynátok rá egyébként, vagy pont miattatok ritka? A kapcsolatotok amúgy jó, vagy a szexualitás hiánya erre is rányomja a bélyegét? Én ebben a helyzetben vagyok, és szakításra készülök rövidesen, mert már a szerelem is elmúlt. Csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még rajtunk kívül mások is. Amúgy fiatalok vagyunk, 20 és 25 évesek.
2014. jan. 27. 23:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmed kihült?Tán inkább nem is szeretted....
2014. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Miért, még soha nem hallottál arról, hogy elmúlik a szerelem? Miért ne szerethettem volna régen? Olvass el néhány kérdést a Családi kapcsolatok kategóriában. 10-ből 5-en arról panaszkodnak, hogy néhány év után elmúlt a szerelem, kihűlt a kapcsolat. Azért ne mondjuk már, hogy a szerelem örök, és ha valaki 16 évesen szerelmes lesz, annak még 98 évesen is annak kéne lennie ugyanabba, akit először megszeretett. Nonszensz.
2014. febr. 2. 18:19
 43/49 anonim ***** válasza:
ha el múlt a szerelem akkor nem is volt...De most itt ne átlagoljunk ,mert tudjuk hogy aki ilyet ír általában csak azt hitte hogy szerelmes ....Ha valakit igazán szeretsz,őt egy életen át magaddal viszed,még ha más mellett is kötsz ki.Meg amúgy is most már nem azt a korszakot éljük ahol szerelemből házasodnak,és ezért is vállnak el egy csomóan...Régen nem volt ennyi válás.Fiatal vagy egy csomó mindennel nem vagy tisztában,de ezzel nincs is baj,mert van még időd megtapasztalni mindent...
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy a véleményem nem fog megváltozni azzal kapcsolatban, hogy többször is lehet szerelmes az ember. Mi van akkor, ha valaki nagyon szerelmes, de elhagyják? Élete végéig egyedül marad, és szenved, mert ő már megtalálta a szerelmét, igaz, hogy elhagyta, de hűséges marad hozzá? Vagy ha talál új párt, akkor abba már nem is lesz szerelmes, csak úgy vele van, hogy elmondhassa, van valakije? Ne már... :D Ezt te sem gondoltad komolyan, remélem.
2014. febr. 2. 23:36
 45/49 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tovább lép az ember,de egy pici része legbelül magával viszi élete végéig.
2014. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a nyavalyád.
2014. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Mégis rászántál az életedből néhány percet, hisz valószínűleg el is olvastad, és még választ is írtál. Általában ami engem nem érdekel, azzal nem foglalkozom, továbblépek.
2014. febr. 4. 14:10
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
Épp ráértem.A Hobbitból is néztem egy órát pedig baromi unalmas film.:)
2014. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a kérdezônek, hogy ilyen higgadtan válaszolt a fogyatékos 51%os válaszaira, még olvasni is rossz volt, milyen egyszerû és primitív lélek ez a srác. :D
2017. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!