Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok! Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok! Érdemes folytatni? (Probléma lent, L/22)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat volt probléma a súlyom (80 kilóval kezdtem el fogyókúrázni), és úgy érzem, hogy ez minden baj forrása. Sokat veszekszünk emiatt. Csupán azért nem akar elhagyni engem, mert szeret, azonban többször kért szünetet, időt. Mit kéne tennem?

2014. jan. 28. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szüntesd meg a problémát, fogyj le
2014. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

Te, te magad saját ,magadért le akarsz fogyni, szeretnél sportosabb lenni, vagy csak az ő kedvéért teszed csak miatta?


Nem mondom azt h maradj húsos mert nyilván egy sportosabb alkat az egészséges, de ha neked így jó, akkor maradj így és őt meg hagyd.

Amikor összejöttetek akkor úgy ismert meg, hogy túlsúlyos vagy nemde??

2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túlsúlyosként ismert meg, azonban a kérdésemből kimaradt, hogy egy hónap alatt lementem 67 kilóra, mert változtatni akarok. S látja hogy változom, azonban még mindig bánt.
2014. jan. 28. 21:11
 4/9 ASOT ***** válasza:

akkor pedig felnőttek módjára szépen leültök egymás mellé, vagy egymással szembe., és elmondod neki ugyanezt ugyanezekkel a szavakkal amit ide leírtál nekünk.


Ha szeret téged kellesz neki, akkor ezt megérti és nem lesz ez a gyerekes szünetelősdi meg hasonlók. döntse el mi a francot akar.

2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor vágd a fejéhez, hogy inkább segítenie, támogatnia kellene téged.
2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy szerelmes férfi nem látja a hibákat a barátnőjén. Aztán amikor kezd elmúlni, mintha levenné a fátyolos szemüvegét és elkezdi meglátni azokat a dolgokat a nőn, amit addig nem vett észre, de valójában zavarja. Innentől kezdve két dolgot tehet, elfogadja, vagy megpróbálja megváltoztatni.

Értelmetlennek tartom erőltetni azt a kapcsolatot, ahol a férfi nem fogadja el a lányt úgy, ahogy van, hanem inkább a megváltoztatós opciót választja.

Te jól érzed magad a bőrödben? Ha igen, eszedbe se jusson fogyókúrázni csak azért, hogy valaki másnak megfelelj. Ha fogyni akarsz, azt csakis magadért tedd, és belső elhatározás ne külső nyomás hatására történjen.

2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érzem magam jó a bőrömben. Az én hibám, hogy a kérdésem nem pontosan tettem fel, de nálam a súlyfelesleg hormonális problémából adódik. (Pajzsmirigybeteg vagyok) És nem szeretnék mást, csak azt, hogy a látható eredményeimre kapjak 1-2 bókot és ne bántást, h legyen erőm tovább folytatni a fogyókúrát.
2014. jan. 28. 21:19
 8/9 anonim válasza:
Azért bánt,mert lefogytál? Vagy azért mert próbálkozol? Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat minek vagytok együtt? Aki szereti a másikat az nem időt kér,hanem magyarázatot ad,vagy elmondja a bánatát..
2014. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Mi történt? Együtt vgytok még? Sikerült fogyni?

Most én is ebben a cipőben járok..

2014. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!