Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok a barátommal, nagyon szeretjük egymást. Lehet korai még, de sokszor ábrándozunk azon milyen lesz a közös házunk, legyen e kutyánk, eljegyzésről stb. Vitázunk mi is persze, de nem akartuk azokután sem elengedni a másik kezét. De 2 hónapja valami megváltozott benne.. Ha nekem esik egy fárasztó nap után, már nem keres utána. Gyakran rajtam tölti ki, ha ideges valami miatt vagy ha valami/valaki felbosszantotta és olyankor is persze neki áll feljebb.. Nem ismeri be, ha hibázott, nekem kell mindig utána mindig 'rohannom', amit már kicsit sértőnek érzek. Mintha már nem félne, hogy elveszíthet, hiszen tudja, hogy szeretem és kitartok mellette. Gyakran bunkózik, adja a macsót, pedig belül érzékeny. Mit tehetnék, hogy féljen elveszíteni talán és észrevegye, hogy én is értékes vagyok? Tudom, hogy szeret, körém építi a kis világát, senkije sincs rajtam kívül. Mit tehetnék?
2014. jan. 28. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ugyan, én ilyet sohasem tennék. Fájna elveszítenem, sok mindent éltünk át együtt, de nem félnék előre nézni. :) Holnap remélem meg is történik ez a beszélgetés..
2014. jan. 28. 21:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg. Ne ellenségeskedj, mert a harag, csak haragot szül, annak meg semmi értelme.
2014. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASOT ***** válasza:
Natessék így kell hozzáállni! Ha minden kötél szakad akkor felszállsz a fekete vonatra barátodnak meg elküldöd Music Fm segítségével a Hajjajj fekete vonat elvitted a páromat..
2014. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem. Felviditottál. :D
2014. jan. 29. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!