Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszik a barátomnak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszik a barátomnak ez a csaj?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk és van egy csaj, akivel nagyon jóban vannak. Ez eddig oké is. De nagyon elkezdett zavarni, hogy ahogy meglátják egymást mindig vigyorognak egymásra. Persze szóvá tettem, hogy ez nekem nem tetszik, a válasz ez volt(flegmán): mééér, legyek mindenkivel fapofa?? Egyik reggel mentünk dolgozni és jött velünk szembe a csaj és hát nem néztem, de feltételeztem egymásra vigyorognak, kérdeztem valamit a barátomtól, mire ő teljesen zavartan nézett hátra, makogott össze-vissza, mintha kizökkentettem volna a "bámulásból". Ráadásul a csaj fodrász és hozzá jár a barátom, mikor én is le tudom vágni a haját.. De azért nem engedi nekem mert: "én sem engedtem, hogy ő fesse be a hajam". szerintem nem csalna meg, csak nagyon zavar, hogy nem őszinte velem, és ködösít. szerintetek bejön neki?

2014. jan. 29. 09:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Meg bízni senkiben sem lehet,mert nagyot csalódhatsz de egy esélyt adhatsz neki hát ha megérti az érzéseid :)

Én szorítok nektek

2014. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
attól még, hogy úgy gondolod szexelnek, attól még nem biztos, hogy az az igazság..
2014. jan. 29. 09:54
 13/32 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm :) sajnos, amikor felvetem neki, mindig elkezdi védeni magát, egyszóval kifogásokat keres.. :/ úgyhogy már nem hozom fel a témát egy ideje, úgyis sírás lesz a vége
2014. jan. 29. 09:56
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

figyi, látszik, sejtem én, hogy mit szeretnél hallani, nyilván azt, hogy ááááááá, minden oké, ez mindenhol így van, no para, semmi baj...


Feltetted a kérdést, nyilván azért, mert bizonytalan vagy, és hiába írod, hogy bizalom kérdése, most valami miatt elkezdett cseszegetni a féltékenység. Ami tök természetes dolog, ha valakit szeretünk, és én is pont lesza...tam, hogy a nálam idősebbek mit ugatnak a szerelemről, mert abban akartam hinni, hogy úgyse tudják a frankót.

Tetszik neki, újdonság varázsa, jólesik neki, hogy a csaj szimpatizál vele, ez van. Abban a pillanatban ahogy kicsúszik a lába alól a talaj (neked is elkezd udvarolni valaki, vagy te érdeklődsz kicsit jobban más hímnemű iránt) vagy

-észbe kap, féltékenykedni kezd és rájön, hogy csak érted lángol

-nem érdekli, és hanyagolni kezd...nem fejteném ki, hogy miért

Szerintem.

2014. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
szokott féltékenykedni, pl. ha elmegyek valahová barátokkal, akkor hívogatni szokott, és ha nem veszem fel rögtön, aggódni kezd, hogy mit csinálok, kivel vagyok.
2014. jan. 29. 10:10
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

ezt el kell neki mondani.

mi a bajod, kivel és hogy ez szarul esik és kerülje a lányt.


A barátnőm napjába többször ölelgetett 3-4-5 oszt társát.

De elmondtam neki és abba hagyta már nem csinálja. Megértette, hogy ez nekem rossz.


Mondjuk van egy olyan rossz szokásom, hogy ha valami idegesít benne akkor én is ugyanazt csinálom vele, ekkor elkezd sírni, hogy milyen nyomi vagyok és ekkor felvilágosítom, hogy látom szarul esik akkor nekem ne esne szarul? :)

2014. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy bejön neki. Az már régen rossz, ha utána fordul és bámulja... Vigyorgás: 1-2x elmegy szerintem, de ha minden nap csinálják, akkor ott már gondok vannak.
2014. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan ezt amit ide írtál: Nem tetszik neked ez az ügy, és ha lehet, akkor kerülje a csajt. Ha szeret, akkor megteszi. Ha nem, akkor lapátra tesz.
2014. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Tetszik neki de még nem kapta meg külonben nem lenne ez a nagy bàmulàs
2014. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az aggodalmad, de amiket leírtál, ebben a helyzetben már csak idő kérdése és elfog hagyni, vagy megcsal, és úgy hagy el. Az már valóban égen rossz, ezek flörtölések, és egyértelmű, hogy bejönnek egymásnak. Ezekből sosem szokott jó kisülni, mondom x idő és a kapcsolatodnak annyi, ha nem ülsz le vele most, és beszéled meg határozottan a problémád. Ez amúgy sem normális dolog, hogy ha valaki igazán szereti a párját, így szemezgessen tartósan egy csajjal, meg ilyenek. Nem... itt valami van a levegőben. Ha nekem van valakim, akire rábízom az érzéseimet, az ne kezdjen el más csajokkal kacérkodni.
2014. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!