Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszik a barátomnak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszik a barátomnak ez a csaj?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk és van egy csaj, akivel nagyon jóban vannak. Ez eddig oké is. De nagyon elkezdett zavarni, hogy ahogy meglátják egymást mindig vigyorognak egymásra. Persze szóvá tettem, hogy ez nekem nem tetszik, a válasz ez volt(flegmán): mééér, legyek mindenkivel fapofa?? Egyik reggel mentünk dolgozni és jött velünk szembe a csaj és hát nem néztem, de feltételeztem egymásra vigyorognak, kérdeztem valamit a barátomtól, mire ő teljesen zavartan nézett hátra, makogott össze-vissza, mintha kizökkentettem volna a "bámulásból". Ráadásul a csaj fodrász és hozzá jár a barátom, mikor én is le tudom vágni a haját.. De azért nem engedi nekem mert: "én sem engedtem, hogy ő fesse be a hajam". szerintem nem csalna meg, csak nagyon zavar, hogy nem őszinte velem, és ködösít. szerintetek bejön neki?

2014. jan. 29. 09:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már megmondtam többször is, de azt mondta, hogy csak én fújom fel a dolgokat. Meg, hogy nem dolgozhat úgy, hogy senkire nem néz rá... De ha jóban is vannak, hogy néz már ki, hogy mindig mosolyognak egymásra, ahányszor elmennek egymás mellett. Meg úgy vettem észre a barátom úgymond keresi is a tekintetét.
2014. jan. 29. 11:01
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

Sok itt a nagyon okos szakértő. Attól, hogy a fiú keresi más lány társaságát, nem biztos hogy csalja a barátnőjét, sőt, az se biztos, hogy akar ennél többet a lánynál.


Ami biztos, hogy a lány nem közömbös számára, de ez sok férfinak kell, hogy tudja, hogy lenne másnál is esélye. Itt fontos a LENNE! Nem kell ezt kihasználni. A kapcsolatuk a legritkább esetben fog megragadni ezen a szinten, ha a fiú nem közeledik tovább, a lány előbb utóbb megunja. Vagy dugnak egyet-kettőt (nyilván nem jó, de többen csinálják ezt mindkét nemből, mint azt a nagy többség gondolná), de ha el akarna hagyni, már megtehette volna. Szóval még mindig jobb helyzetben vagy, mint a másik lány, te vagy a kedvezményezett fél :)


Amit semmi esetre se tegyél, az az, hogy korlátozod a barátod. Nem áll jogodban azt mondani, hogy ne keresse a másik csaj társaságát, mert a tiltásból, úgy is tiltott kapcsolat lesz. Hagyd a csudába, és inkább más fronton próbálj erősíteni, ami bebiztosítja a helyzeted. Újíts a szexben, vagy csak simán kevésbé legyél akaratos, csinálj olyan programokat, amiket a barátod jobban élvez, és te kevésbé, hogy lássa, hogy veled igazán jól érzi magát.

2014. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én nem tiltom el semmitől. Csak az a lényeg, hogy legyen őszinte. De ha egyszer tudom, hogy jóban vannak, és ezért megy hozzá fodraszhoz. Ne kamu kifogással jöjjön, hogy azért mert én se vele festettem a hajam. Ez hülyeség. Látom, hogy nem mindenben mondja az igazát, csak hogy ne bantson meg. Mert szerinte sok mindent nem értek. Pedig én nagyon megértő vagyok vele. Mellette álltam mikor senki más... De ez már elfelejtodott, úgy látszik.
2014. jan. 29. 11:40
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki igazán szeret valakit, legjobbik esetben az illető rá se néz másik férfire/nőre. Senki se azt mondja, hogy ne nézze meg a nőket, hűséget fogadott nem vakságot, de ez a dolog már több oldalról bűzlik. Egy párkapcsolatban lévő ember ne szemezgessen folyamatosan a másikkal, ne vigyorogjon rá mindig, mert az már tényleg átlátszó. Az, meg hogy hazudgál, egyértelműen nem jelent semmi jót, csak rossz következményeket. Nem akarom a füledbe ültetni a bogarat, de ha egy komoly beszélgetés után sem változtatna a dolgon, engem írtóan zavarna, mint minden normális embert, és erősen elgondolkodnék rajta, hogy elhagynám-e, mielőtt ő tenné ezt meg, engem megalázva. Engem senki se hülyítsen, vagy magyarázza be nekem, hogy "nem kell felfújni a dolgot". De, egészséges határok, keretek között fellehet fújni, mert sok ilyet láttam már, mikor azt mondta az egyik fél, hogy "jaj, ne aggódj, nekem csak te kellesz", aztán 2 napra rá meg dobta egy másik nőért, így nem voltak valótlanok a féltékenységek. Én nem hagynám, hogy hülyítsenek, vagy telebeszéljék magyarázkodásokkal meg hazugságokkal a fejemet. Ennyire hülye azért nem vagyok. És tapasztalatból beszélek.
2014. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#22: "Attól, hogy a fiú keresi más lány társaságát, nem biztos hogy csalja a barátnőjét, sőt, az se biztos, hogy akar ennél többet a lánynál." Szerintem egy normális kapcsolatban a fiú nem keresi más lány társaságát... Én se tenném, ellenkezik az elveimmel; és tudom, hogy ellenkező esetben sem esne jól nekem, ha a párom ezt csinálná. Ha már társaságot akar keresni, akkor vannak ott hímneműek is, akikkel tudna cseverészni, de itt nem erről van szó, hanem arról, hogy nevetgélnek együtt, flörtölnek egymással, és hozzá jár hajatvágatni (egy fiú!) a 21. században, amikor 3-4 ezer forint egy hajvágó otthonra. Kifogás kifgoás kifogás. Kérdező: Gondolkodj el a jövődön, de ne vele. Úgy látszik, a srác semmibe se veszi az érzéseidet, sőt, már úgy látszik másba szerelmes.
2014. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha komolyan megbeszélted ezt vele, és ennek ellenére le se sz@rja, akkor itt már komoly gondok vannak sajnos....
2014. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#24

Tényleg? Tényleg nem lehet az ellenkező nem társaságát keresni?


Mindenki tudja, hogy az azonos neműekkel, ezesetben fiú a fiúval jól kijön, de szükség van a párodon kívül más női társaságra is, különben meghülyülsz. Kell legyen, akivel meg tudod beszélni a dolgokat, aki női szemmel elmondja a véleményét, és fontos, hogy NE a párod legyen.


Ez egyáltalán nem tiszteletlenség, ezt simán szociális életnek hívják.


Egyébként meg a legtöbb barátnő már flörtnek értékeli, ha a barátja egy lányra csak ránéz, nevet vele, stb. De saját maga pont ugyanígy viselkedik a legtöbb esetben, sőt, sokszor ennél többet is megtesz, teljesen tiszta lelkiismerettel.

2014. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
Jó reggelt kívánok. Ideje észrevenni, hogy senki sincs a párjához betonozva. Bizony, egy párkacsolat erről szól: megszerzek valakit, aztán igyekszem megtartani. Kísértések mindig lesznek, minél jobb pasi a barátod, annál több. Hogy ezeknek mennyire tud ellenállni, nagyrészt attól függ, hogy milyen erős a kötelék, ami hozzád fűzi. A kötelék erőssége pedig attól függ, hogy mennyit feccöltök bele. Ti ketten, és ebben TE is benne foglaltatsz. Rühellek magammal példálózni, de én 55 évesen is naponta súlyzózok, vagy biciklizek, hogy a jobb génállománnyal rendelkező feleségem mellett kinézzek valahogy. Egy kapcsolatért tenni kell, mert nem igaz, hogy a szerelem mindent megold.
2014. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy mindig én voltam/vagyok az, aki ebben a kapcsolatban többet ad/adott. Nem hiszem, hogy sok tapasztala lenne a párkapcsolatok terén, fiatalon házasodott és nem rég ért véget. Egy elég nehéz időszakon segítettem túl, akkor én voltam az úgymond "istennő" számára. Ehhez képest úgy érzem nem becsül meg eléggé. Van köztünk korkülömbség is. De amíg én is megkapom azt, amit én adok, és a kapcsolatba is mindent bele ad, amit tud (ami egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz kell), addíg nem foglalkozok apróságokkal. És NEM!!! az a bajom, hogy más nőkkel is beszélget, jóban van. Hanem ezek az állandó flörtölések. Én is rászoktam mosolyogni egy-két pasira, de ha mindig ugyanazzal flörtölnék, ráadásul tartósan, akkor az már nem lenne fair, szerintem... De most mindenki azzal jön: nincs senki a párjához láncolva, ne legyél sárkány meg hasonlók.. Nem igazán hiszem el, hogy sokan vannak, akik elnézik, ha a párjuk nyíltan flörtöl, pláne a szeme előtt, főleg, hogy mindig ugyanazzal a személyel. Akárhogyis nézem, nekem ez már nem fér bele. Én úgy bánok, úgy viselkedem a párommal, ahogyan elvárnám, hogy viselkedjen velem. És én nem szoktam ilyeneket csinálni.
2014. jan. 30. 15:41
 30/32 anonim ***** válasza:
#27: "szükség van a párodon kívül más női társaságra is, különben meghülyülsz." Számomra nincs szükség más nő társaságára, csak a pároméra. De ez én vagyok, az meg Te vagy. Kérdező: Teljesen igazad van. Itt már nem csak a társaságról van szó, hanem hoyg feltűnően szinte minden szabadidejét egymással töltik. Hajvágás stb, meg egy cosmó olyan dolog, amikről lehet, hogy nem is tudsz. Szerintem ülj le vele még1x, és ezt beszéljétek meg, de nem jósokol sok jövőt a kapcsolatotoknak. Átmenetileg segítettél neki a nehéz időszakon az szép dolog, de az már elmúlt, és talált más prédát, aki szebb?!
2014. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!